MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

VIII Ogólnopolski Dzień Wolnej Sztuki – Zwiedzaj muzea w...

Toruń za pół ceny w CSW!

Opublikowano: 1 kwietnia 2018 Views: 1223 Czytelnia, Kino Centrum, Książki, Strona główna, Wydarzenia

Weekend Księgarń Kameralnych z Basią

Kiedy: 20–21 kwietnia (piątek–sobota)

Z okazji Ogólnopolskiego Weekendu Księgarń Kameralnych zapraszamy dzieci na spotkanie z Basią, bohaterką książek stworzonych przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak. 

20.04 (piątek), godz. 10.00-13.00
Poranek w księgarni – wydarzenie dla zorganizowanych grup przedszkolnych – BRAK WOLNYCH MIEJSC!
Opowiemy o niesamowitym miejscu, w którym mieszkają bohaterowie ulubionych książek każdego przedszkolaka. Dodatkowo będzie można posłuchać zabawnych przygód Basi w interpretacji aktora Baja Pomorskiego.
W tym dniu na wszystkich fanów książkowej bohaterki czekać będą także inne, drobne niespodzianki.

21.04 (sobota), godz. 14.00
Zapraszamy dzieci i rodziców do kina na filmową adaptację książek z serii Basia.

Specjalna promocja czeka na tych, którzy miedzy 16 a 21 kwietnia zakupią książkę z serii Basia! Te osoby otrzymają darmową, dwuosobową wejściówkę do Kina Centrum na seans filmowy.

UWAGA! Informujemy, że jednej osobie będziemy mogli wydać maksymalnie 4 darmowe bilety (jeśli zakupi ona 2 książki z serii Basia), do kolejnych egzemplarzy zakupionych przez tą samą osobę, nie będą dodawane darmowe wejściówki!

Basia, serial animowany
reż. Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, Polska, 2018, 50′; kategoria wiekowa 4+
Reżyserzy Marcin Wasilewski i Łukasz Kacprowicz, zachowali styl rysunków i poczucie humoru charakterystycznych dla książek o rezolutnej Basi. Pokazują w nim świat z perspektywy pełnej ciekawości pięciolatki, dla której wyprawa do zoo, biwak, dzień w przedszkolu, a nawet pobyt w domu z katarem są początkiem niezwykłej przygody. Każdy z prezentowanych pięciu odcinków zaprasza widzów do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego. A to dopiero początek serii, która ma liczyć 13 odcinków.

Tags: , ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń