MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

kobiety-witkacego

Kobiety Witkacego. Metafizyczny harem / spotkanie autorskie

1 listopada – CSW nieczynne

Opublikowano: 9 października 2016 Views: 1717 Czytelnia, Filozofowanie z dziećmi, Książki, Strona główna

Filozofowanie z dziećmi / Przygody w Krainie Czarów

FILOZOFOWANIE Z DZIEĆMI – spotkania dla najmłodszych, w trakcie których poruszamy trudne tematy.

Kiedy: 29 października, godz. 12.00
Gdzie: Czytelnia CSW

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu FILOZOFOWANIE Z DZIEĆMI – tym razem, inspirowani wystawą ilustracji „It’s always tea-time”, wybierzemy się śladami Alicji w głąb króliczej nory do Krainy Czarów 😉

Spotkania skierowane są do dzieci w wieku od 6 lat. Proponujemy najmłodszym przeplatane zabawami rozmowy na „trudne tematy” wykorzystujące i rozbudzające ich naturalną ciekawość. Zajęcia organizowane są wspólnie z wydawnictwem Tako.

Prowadzący:

Malina Barcikowska – absolwentka filozofii na UMK oraz Szkoły Nauk Społecznych przy IFiS PAN w Warszawie. Posiada kwalifikacje pedagogiczne, należy do Polskiego Towarzystwa Filozoficznego.

Katarzyna Klejna – absolwentka ekonomii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, redaktorka naczelna w wydawnictwie Tako. Organizuje i koordynuje warsztaty, wykłady i dyskusje na temat książek obrazkowych i literatury dla dzieci.

Tomasz Klejna – absolwent filozofii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, posiada kwalifikacje pedagogiczne, od 2000 roku w branży wydawniczej i poligraficznej, od 2005 roku prowadzi własne wydawnictwo Tako specjalizujące się w publikowaniu pozycji z zakresu literatury dziecięcej, filozofii i historii sztuki. Poza działalnością wydawnicza zajmuje się szerzeniem wiedzy kulturalnej oraz promowaniem czytelnictwa. Był kierownikiem projektu Opowiadania na tacy (Cocina de cuentos) w ramach Programu Kultura Unii Europejskiej.

Wstęp na warsztaty: 5 zł
Obowiązują zapisy: biblioteka@csw.torun.pl

Tags: , ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń