MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

05-JANIN-DANCE-DEVICE-2014-006

WyOBRAZ sobie – spotkanie z artystką Zuzanną Janin

Zdjęcie z warsztatów

21.11 Bajki z rzutnika – warsztaty rodzinne

filozofowanie

Opublikowano: 16 listopada 2015 Views: 1789 Cykle Czytelni, Czytelnia, Filozofowanie z dziećmi

Filozofowanie z dziećmi / PRZYJAŹŃ

/12.12.2015, sobota, godzina: 12:00

Czytelnia CSW

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu FILOZOFOWANIE Z DZIEĆMI! Spotkania skierowane są do dzieci w wieku od 6 lat. Proponujemy najmłodszym przeplatane zabawami rozmowy na “trudne tematy” wykorzystujące I rozbudzające ich naturalną ciekawość. Tym razem pomyślimy wspólnie nad tym, co to jest „PRZYJAŹŃ”?

Obowiązują zapisy: biblioteka@csw.torun.pl

Malina Barcikowska
Absolwentka filozofii na UMK oraz Szkoły Nauk Społecznych przy IFiS PAN w Warszawie. Posiada kwalifikacje pedagogiczne, należy do Polskiego Towarzystwa Filozoficznego.

Katarzyna Klejna
Absolwentka ekonomii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, redaktorka naczelna w wydawnictwie Tako. Organizuje i koordynuje warsztaty, wykłady i dyskusje na temat książek obrazkowych i literatury dla dzieci.

Tomasz Klejna
Absolwent filozofii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, posiada kwalifikacje pedagogiczne, od 2000 roku w branży wydawniczej i poligraficznej, od 2005 roku prowadzi własne wydawnictwo Tako specjalizujące się w publikowaniu pozycji z zakresu literatury dziecięcej, filozofii i historii sztuki. Poza działalnością wydawnicza zajmuje się szerzeniem wiedzy kulturalnej oraz promowaniem czytelnictwa. Był kierownikiem projektu Opowiadania na tacy (Cocina de cuentos) w ramach Programu Kultura Unii Europejskiej.

Tags: , , ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń