MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Banner promujący wydarzenie

Maraton Pisania Listów Amnesty International

Okładka - Gadu, gadu

Spotkanie z Anną Dwojnych

Logotyp Social Media Poland

Opublikowano: 10 grudnia 2012 Views: 1032 Czytelnia

Meetup w CSW! Social Media Poland

13 grudnia, czwartek, godz. 18.00, Czytelnia CSW

Od 13 grudnia startuje w CSW nowa cykl spotkań wokół sieci i nowych technologii! Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego ludzie publikują w sieci zdjęcia swojego jedzenia? Co sprawia, że meldują się telefonem w każdym odwiedzanym sklepie? Może w ogóle nie wiesz o istnieniu serwisów Foursquare, Instagram czy Pinterest? Jeśli portal społecznościowy to dla Ciebie tylko Facebook – masz dużo do nadrobienia! Przyjdź i posłuchaj, dowiesz się więcej. Zapraszamy pasjonatów i ludzi zawodowo zainteresowanych tematyką mediów społecznościowych.

W programie dwa wystąpienia:

  • Artur Jabłoński, MSU Publishing, „Tu jestem!” – potencjał serwisów geolokalizacyjnych.

Artur Jabłoński – Creative & PR Manager w agencji reklamowej MSU Publishing, gdzie tworzy strategie działań i koncepcje kreacji w zakresie ATL, BTL i digital. Wykłada Nowe Media i Social Media na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Autor bloga jeszczejeden.wordpress.com. Prywatnie entuzjasta wszelkich odmian jazzu i wykonawca poezji śpiewanej.

  • Artur Smolicki, Performance Media, Potęga obrazków, czyli jak zaangażować użytkownika (Instagram i Pinterest)

Artur Smolicki – Senior Online Marketing Specialist w agencji reklamowej Performance Media. Specjalista AdWords oraz różnych form wykorzystania marketingu internetowego. Pasjonat mediów społecznościowych. Subiektywny bloger (newcreative.pl) poruszający tematykę marketingu, reklamy oraz social media. Niepoprawny pracoholik. W wolnych chwilach fan luźnych amerykańskich seriali.

Szczegółowe informacje i rejestracja: 

meetup.com/Social-Media-Poland

Tags: ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń