MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Ingmar Bergman w 100-lecie urodzin – pokazy specjalne

Love Express. Przypadek Waleriana Borowczyka – pokaz filmu dokumentalnego...

Opublikowano: 6 października 2018 Views: 275 Czytelnia, Książki, Strona główna

FOTOgrafia _2: Krótka historia panoramicznego oglądu świata

Kiedy: 12 października (piątek), godz. 18.00

Po raz drugi zapraszamy na spotkanie o historii fotografii. Prowadzący Jadwiga i Marek Czarneccy będą kontynuowali opowieść o zagadnieniu panoramy, które w malarstwie i fotografii istnieje od XVIII w.

Prowadzący:
Jadwiga Czarnecka – artystka fotografik, członek Związku Polskich Artystów Fotografików. W latach 90. rozpoczęła twórczość fotograficzną. Od 1992 roku pracuje jako grafik (projektantka wielu albumów fotograficznych, skoncentrowała się również na grafice użytkowej).

Marek Czarnecki – doktor sztuki filmowej (doktorat na Wydziale Operatorskim i Realizacji Telewizyjnej w PWSFTviT im. L. Schillera w Łodzi). Artysta Fotografik, członek Związku Polskich Artystów Fotografików, panoramista znajdujący się w czołówce 50 najlepszych profesjonalnych fotografów panoramicznych na świecie. 

O cyklu FOTOgrafia:
Nowy cykl spotkań dotyczący fotografii. Każde ze spotkań poświęcone będzie wybranemu problemowi związanemu z historią, teorią lub praktyką tego medium. Prowadzącymi będą artyści fotograficy, filozofowie, teoretycy i pasjonaci fotografii.

Wstęp wolny!

Tags: , ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń