MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Plakat Strange Lóóp

Strange Lóóp

zdjęcie prowadzącego

** WV2: Beyond the Zero / Poza zerem

generator.x show by jared @Flickr

Opublikowano: 7 sierpnia 2012 Views: 2075 Pokój z kuchnią

Strategia rozwoju kultury dla Torunia – spotkanie robocze z fundacją WIN – WIN

Spotkanie pierwsze: wtorek, 14 sierpnia, godz. 17.00, Pokój z Kuchnią

Zapraszamy na otwarte spotkanie poświęcone strategii kulturalnej Torunia, organizowane przez Fundację Win-Win. Podczas spotkania wszyscy zainteresowani obecnym i przyszłym stanem kultury w naszym mieście będą mogli wspólnie porozmawiać i podzielić się swoimi uwagami.

Prace nad Strategią Rozwoju Kultury Miasta Torunia do roku 2020 podzielone zostały na 3 etapy. Pierwszy z nich dotyczył opracowania raportu o stanie kultury w Toruniu na podstawie przeprowadzonych analiz i badań, których uczestnikami byli przedstawiciele środowisk kultury działających w Toruniu, mieszkańców, władz lokalnych i pracowników Urzędu Miasta w Toruniu. Drugi etap dotyczył opracowania planu strategicznego.

Ostatnim elementem są przeprowadzane od kilkunastu dni konsultacje społeczne. Każdy mieszkaniec Torunia i każdy zainteresowany tym tematem może zgłosić swoje uwagi do powstającego dokumentu. Dokument wraz z formularzem dostępne są na stronie www.torun.pl/konsultacje

Dodatkowo Fundacja Win-Win organizuje cykl spotkań roboczych, na które zaprasza wszystkich, mających uwagi do strategii, chcących je przedyskutować. Członkowie Fundacji zachęcają do zaangażowania, tak sami zaznaczają – „czasu pozostało niewiele, bo jedynie do 7 września, a dokument, który powstaje, ma nam służyć do 2020 roku, zatem miejmy na niego realny wpływ. Niech strategia rozwoju kultury dla Torunia będzie obywatelska”.

Więcej informacji o Fundacji Win-Win pod adresem: www.winwin.org.pl

Tags: , , ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń