MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Literatura niemiecka na ekranie / Deutsche Literatur auf der...

X-mas Kram – szukamy wystawców!

Opublikowano: 27 października 2017 Views: 6311 Strona główna

Spotkania z Davidem Lynchem

W imieniu Fundacji Tumult informujemy o możliwości udziału w spotkaniu z Davidem Lynchem, które odbędzie się w Dworze Artusa w Toruniu, w poniedziałek, 13 listopada, o godzinie 15.00 i będzie poświęcone tematyce Medytacji Transcendentalnej.
Przed spotkaniem z Artystą zapraszamy również do Dworu Artusa na pokaz filmu dokumentalnego Meditation, Creativity, Peace, który rozpocznie się o godzinie 12.30.
Wstęp zarówno na seans o 12.30, jak i na spotkanie o 15.00 jest wolny!
Nie obowiązują zaproszenia ani zapisy. Wstęp w miarę dostępności miejsc.

Film Meditation, Creativity, Peace będzie można również zobaczyć w Kinie Centrum w CSW w poniedziałek, 13 listopada, o godzinie 20.00. Wstęp wolny!
Więcej informacji tutaj → www.camerimage.pl

Ze względu na duże zainteresowanie spotkaniem, również w poniedziałek, 13 listopada, w godz. 10.00–18.00 będzie można obejrzeć wystawę Silence and Dynamism w CSW.

 

Fundacja Tumult zaprasza także na projekcję dwóch pierwszych odcinków nowej serii Twin Peaks, a następnie Q&A z Artystą – we wtorek, 14 listopada, w Operze Nova w Bydgoszczy, w ramach programu festiwalu CAMERIMAGE.

O godz. 15.30 rozpocznie się projekcja Twin Peaks (odc. 1 & 2), a o 17.30 spotkanie z Davidem Lynchem.

Będzie to wyjątkowa okazja by obejrzeć początek kolejnej serii kultowego serialu na dużym ekranie! Udział w tym wydarzeniu możliwy jest jedynie dla osób posiadających kartę wstępu CAMERIMAGE (szczegóły ).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decydować będzie kolejność przybycia.

 

 

(zdj. ilustrujące wydarzenie: fotografowie.com)

Tags: ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń