MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Muzyk btong

:audioskopia: #01 JIKU55 (Japonia), B°TONG (Szwajcaria)

Audiowizje 2013 - plakat

PRZEprojekt: Audiowizje Festival 2013

I regretted not going out in a jumper and i arranged to meet mum in cafe rouge By Mon Quixote

Opublikowano: 1 lutego 2013 Views: 1186 Projekty, Zrób to z nami

ZRÓB TO Z NAMI, na podsumowanie World Cafe

Sobota, 16 lutego 2013, godz. 15.00

ZRÓB TO Z NAMI:  Labsen 2013 – dyskusja przy kawie nad społecznym programem działań

Wszystko co zawsze chcieliście zrobić w CSW w Toruniu, ale nigdy nie mieliście okazji, czyli projekt Zrób to z Nami!

W Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu we współpracy z Pracownią Zrównoważonego Rozwoju powstaje społeczny program nowej otwartej przestrzeni “LabSen”. Po raz pierwszy w Toruniu realizowany w miejskiej instytucji kultury program powstaje razem z mieszkańcami i  pracownikami.  Zaczynamy od badań, podczas których każdy może się wypowiedzieć na temat tego, co chciałby robić w galerii, kogo poznać, o czym rozmawiać… W CSW już wiszą specjalne tablice, na których można odpowiedzieć na kilka ważnych dla nas pytań,  np. Jak rozmawiać o sztuce?  Jaka jest rola publiczności w galeriach sztuki?

Jeśli chcesz się bardziej zaangażować i podzielić się swoimi oczekiwaniami, wypełnij ankietę online. Możesz także wstąpić do CSW i poprosić o ankietę na recepcji. Wypełnienie ankiety zajmie Ci tylko 10 minut.

Podsumowaniem całego procesu będzie spotkanie ZRÓB TO Z NAMI: Labsen 2013 – dyskusja nad społecznym programem działań, zorganizowane w formule konsultacyjnej World Cafe, po raz pierwszy stosowanej w Toruniu,, polegającej na dyskusji przy “kawiarnianych stolikach”. Porozmawiamy nad społeczną funkcją LabSen –  celem dyskusji będzie dzielenie się wiedzą i kreatywnymi pomysłami na temat roli i funkcji kultury w życiu lokalnych społeczności.

Więcej o World Cafe na www.partycypacjaobywatelska.pl

Jeśli chcesz wziąć udział w World Cafe, wypełnij ankietę i koniecznie pozostaw swój e-mail, odezwiemy się zapraszając Cię na spotkanie!

Tags: ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń