MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Zdjęcie zespołu Shiny Beats

Koncert Shiny Beats + Względny Optymizm

Kampus UMK

TORMIAR

Plakat 6. edycji Wolnej Soboty

Opublikowano: 15 września 2013 Views: 2630 Projekty, Zrób to z nami

Wolna Sobota vol. 6

Święto Fajnych Ludzi, którzy są Rodzicami

sobota, 28 września 2013, start 15.30, LabSen

Z myślą o wszystkich Fajnych Kobietach, które chcą się rozwijać i mają wielki apetyt na życie, CSW organizuje WOLNĄ SOBOTĘ – wolną od sprzątania, gotowania, zakupów i innych obowiązków i czynności na „nie”, sobotę dla nas! Prawdziwe święto fajnych kobiet;) Panowie także mile widziani!

Tym razem WS dedykowana jest macierzyństwu, czyli stanowi permanentnego przemęczenia przerywanego momentami prawdziwej euforii. O tym, jak czasem ciężko zachować godność i pozostać sobą w macierzyństwie, jak poradzić sobie z niedoskonałością własną i potomstwa, będzie można porozmawiać na specjalnych warsztatach z coachem, zatytułowanych, jakże inaczej, jak „Nie lubię swojego dziecka”.  Dla Mam, które chciałyby się dowiedzieć, jak robić dzieciakom fajne zdjęcia, na których nie będą tylko rozmazaną smugą, organizujemy warsztaty „Smaki dzieciństwa – fotografia dziecięca bez kreacji”. Wszystkie Mamy, które lubią sobie pogadać, zapraszamy na zwyczajową dyskusję z udziałem zaproszonych gości – tym razem pod hasłem „Słodko-gorzko, czyli o macierzyństwie bez retuszu”. Na deser, jak zwykle – film w Kinie Centrum, czyli pokaz uroczej melodramatycznej komedii „Para na życie”.

Wszystkie Mamy zasługują na Wolną Sobotę!

 

PROGRAM:

15.30 – 17.00: warsztaty z coachem Lisko MacMillan „ Nie lubię swojego dziecka”. Uwaga! Obowiązują zapisy na adres: labsen@csw.torun.pl z krótkim (2 zdania) uzasadnieniem, skąd chęć wzięcia udziału w warsztatach.

15.30 – 17.00: warsztaty fotograficzne „Smaki dzieciństwa. Fotografia dziecięca bez kreacji” z profesjonalną fotografka dziecięcą Moniką Ciaiolo, założycielka Studio Tutto.

Uwaga – obowiązują zapisy na adres  labsen@csw.torun.pl; uczestnicy mają przynieść swoje aparaty oraz 2 zdjęcia swojego dziecka.

16.00 – 17.00:  darmowe oprowadzanie po wystawie Epidemic –  zapisy na labsen@csw.torun.pl, zbiórka przy recepcji

17.00-19.00: dyskusja z zaproszonymi gośćmi, czyli z Elżbietą Jabłońską – artystką współczesną, autorką słynnego projektu Supermatka, Patrycją Dołowy z Fundacji MaMa – artystką, działaczką i naukowcem oraz Małgorzatą Musiał – doradczynią noszenia, mentorką grup SAFE, realizatorką Szkoły dla rodziców i matką Trojga.

19.00-21.00: pokaz filmu Para na życie, bilet 5 zł

Tags: , , ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń