MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Parisienne Carrots By Chiot's Run @ flickr

FIZJOLOGIA SMAKU: Genetycznie modyfikowane organizmy (GMO) i żywność transgeniczna...

Plakat Czas na Kosowo

Czas na Kosowo

Plakat Ania Broda koncert

Opublikowano: 21 października 2011 Views: 2255 Pokój z kuchnią

Ania Broda | koncert i warsztaty

sobota, 22 października, godz. 10.00

warsztaty muzyczne prowadzone przez Anię Brodę dla dzieci w wieku 5-10 lat
obowiązują zapisy zapisy tel. 56 610 9716

Ania Broda – Moja Tajemnica, czyli jak bawić się muzyką i słowem…

Warsztacik małego melomana. Eksperymenty z dźwiękiem i rytmem, szybka nauka wpadających w ucho melodyjek. Autorski pomysł na tworzenie muzycznych obrazków do tekstów z udziałem wdzięcznych rekwizytów jak dzwonki,trójkąty i tamburyny.
czas trwania: 60 minut

Uwaga Dzieci! Powiem Wam gdzie mieszkają dzikie wróżki, chrapiące śliwki, wielkoludy i inne czarodziejskie stworzenia.
Uwaga Rodzice! Interpersonalny charakter zajęć rozbudzi wyobraźnię Waszego  dziecka.
Pozwoli rozpuścić wodze fantazji  i przeżyć cudowną  przygodę w krainie Sztuki.

niedziela, 23 październiak, godz. 16.00

A ja nie chcę spać!
koncert Ani Brody z zespołem promujący jej najnowszą płytę z muzyką akustyczną do wierszy znanych polskich poetów dla dzieci

Ania Broda
Na co dzień jest muzykiem Kapeli Brodów, w której śpiewa i gra na cymbałach. Od siedmiu lat, wieczorami namiętnie wymyśla piosenki dla dzieci, kołysanki i inne miniatury muzyczne. Inspiracją jest dla niej piękna poezja dziecięca – szczególnie ta nieobliczalna i zagadkowa, w której dźwięczą słowa. W muzyce szuka nastrojów, kolorów, wzruszeń, tajemnic i nieprawdopodobnych historii, poruszających delikatne struny wyobraźni. W czerwcu tego roku wydała autorki album z piosenkami dla dzieci- „A ja nie chcę spać”.
Ma na swoim koncie kilka płyt jako Kapela Brodów, współpracuje z Polskim Radiem PR2, Państwowym Teatrem im. H. Modrzejewskiej w Legnicy, nagrywała dla telewizji, występowała na wielu festiwalach w kraju i zagranicą, prowadzi warsztaty śpiewu, wykonuje partie wokalne w multimedialnym widowisku „Pamiętam. Katyń 1940” L.U.C-a, czyli Łukasza Rostkowskiego na zamówienie Narodowego Centrum Kultury /2010/

www.aniabroda.com

A ja nie chcę spać!

Obrazki muzyczne dla małych i dużych, o dzikiej wróżce, czarnym lwie i gadającym parasolu… Do niespania, bujania w obłokach, do wzruszania i śmiania się.
Surrealistyczna i liryczna muzyka akustyczna Ani Brody na głos, wiolonczelę, fortepian i wdzięczne bębenki. Do wierszy Danuty Wawiłow, Doroty Gellner, Natalii Usenko, Teofila Lenartowicza, Włodzimierza Słobodnika, Witka Brody.

Od wielu lat śpiewam, gram na cymbałach i bębnach w Kapeli Brodów. Wymyślam autorskie  piosenki, kołysanki i inne miniatury muzyczne. Inspiracją jest dla mnie piękna poezja dziecięca – szczególnie ta nieobliczalna i zagadkowa, w której dźwięczą słowa.
W muzyce szukam nastrojów, kolorów, tajemnic i nieprawdopodobnych historii, poruszających struny wyobraźni.

Chcę przekazać innym mamom i tatom tradycję śpiewania poezji domowej – ulotnej, przypisanej krótkim chwilom – która tworzy atmosfera domu, rodzinnych związków i emocji. Najlepszym momentem łączącym muzykę ze słowem jest wieczorna cisza.
Wiersze śpiewane do snu wypełniają dziecinny pokój niezwykłymi historiami, czarownymi
postaciami i dźwiękami. Malują senne obrazy…

Ania Broda

Tags: , , ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń