MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

WARSZTATY KAMERA – START

Movie Mówi Project: Bliskość

Opublikowano: 12 lipca 2018 Views: 1877 Fotograficzne, Kino Centrum, Warsztaty

WARSZTATY FOTOGRAFII RODZINNEJ

Kiedy: 30 lipca (sobota) 2016 roku, od godz. 10.00

Prowadzący: Paweł Biarda

Adresaci: bez ograniczeń

Wstęp wolny na podstawie zgłoszeń na adres mailowy: piotr.wasniewski@csw.torun.pl

 

O warsztatach:

Fotografia rodzinna to nie tylko zdjęcia z wakacji i okolicznościowych imprez. To dziedzina łącząca w sobie elementy fotografii portretowej, studyjnej, plenerowej, a gdy próbujemy uchwycić biegające dzieci – może nawet i sportowej. Wyposażeni w coraz nowocześniejszy sprzęt, nie zawsze wykorzystujemy jego potencjał.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, jak portretować bliskich, jak wykorzystać w pełni potencjał aparatu (a także jaki wybrać do własnych potrzeb – jeśli pojawią się takie pytania). Prowadzący przybliży również temat fotografii studyjnej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również z rodzinami – także z dziećmi. Na zajęcia można przyjść z własnym aparatem, ale nie jest to konieczne. Będą także informacje ogólne na temat fotografii.

 

O prowadzącym:

Paweł Biarda – fotograf, w branży fotograficznej od 1994 roku. Dyplom fotografa zawodowego uzyskany w 2004 r. Główne tematy, które realizuje, to fotografia reportażowa, portretowa, podróżnicza oraz lotnicza ( http://pawelbiarda.wixsite.com/airphoto). Współpracuje z licznymi agencjami reklamowymi i wydawnictwami. Publikacje prasowe i albumowe. Uczestnik kilku wystaw zbiorowych. Autor wystaw fotograficznych „Malowane dźwięki” i ”Bajkał 2012″. W latach 2001–2007 fotograf ekspedycji archeologicznej UMK w Kałdusie – fotografia dokumentacyjna, techniczna, reportażowa i filmowa. Wykładowca BiN Kursy Fotograficzne Toruń. Operator kamery w Fireflies Films. Wykładowca warsztatów filmowych. Pilot szybowcowy Aeroklubu Pomorskiego, instruktor narciarstwa zjazdowego.

Tags:

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń