MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Historia mody: Ubiór (i/a) taniec

Grafika z rysunkową książką, na okładce tytuł Dziecięcy regał z książkami, z książki wychodzą rysnunkowe postaci - żaba w koronie, czarownica, głowa żyrafy, czarna gęś, bukiecik kwiatów. Po prawej stronie informacje: Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich w Księgarni Sztuki, 23 kwietnia, godz. 10.00-18.00. Wstęp wolny.

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich w Księgarni Sztuki!

Opublikowano: 27 marca 2024 Views: 139 Edukacja, Strona główna

Maturalna CHILL-UFF-KA w CSW!

Kiedy: 
09 kwietnia, godz. 16.00
16 kwietnia, godz. 16.00
23 kwietnia, godz. 16.00

Zapraszamy na spotkania przedmaturalne wokół sztuki współczesnej w przestrzeni wystaw CSW Znaki Czasu!

Maturalna CHILL-UFF-KA to seria spotkań poświęconych historii sztuki, podczas których maturzyści będą mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w praktyce. Długopisy, arkusze i klucze maturalne zostaną jednak odstawione, na rzecz… rozmowy. Dotychczasowa wiedza stanowić będzie jedynie narzędzie do dyskusji, wyrażania własnych opinii i zadawania trudnych pytań z zakresu sztuki współczesnej. Rozgośćmy się na pufach w przestrzeni wystaw i po prostu… pogadajmy!

Bilety: 10 zł / spotkanie:

Kup bilet na spotkanie 9.04
Kup bilet na spotkanie 16.04
Kup bilet na spotkanie 23.04

Grupa docelowa: tegoroczni lub przyszłoroczni maturzyści (historia sztuki, j. polski)

Wiek: 18+ (18–20 lat)*

(limit miejsc: 15 osób), Czas trwania: 1 h.

 

Osoby prowadzące:

Patrycja Wójcik – absolwentka krytyki artystycznej na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu i członkini zespołu Działu Edukacji Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki czasu” w Toruniu.

Edyta Radziewicz – studentka grafiki na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu i korepetytorka przygotowująca m.in do Olimpiady Artystycznej i matury z historii sztuki.

 

*Spotkania będą miały miejsce w przestrzeni wystawy „Nowa Ekspresja”. Niektóre eksponaty mogą być nieodpowiednie dla osób poniżej 18 roku życia.

Tags:

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń