MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Czerwcowe wydarzenia w Czytelni

Zwiedzaj CSW wirtualnie!

Opublikowano: 15 czerwca 2020 Views: 1029 Dla dzieci i rodzin, Edukacja, Strona główna

Edukacja wraca / Stoiska edukacyjne

Od 16 czerwca we wtorki i czwartki w godzinach 14.00–18.00 dostępna będzie przestrzeń edukacyjna, gdzie przygotowane będą kreatywne zadania oraz materiały do ich realizacji. Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami.

Wstęp: 10 zł/ osoba

więcej informacji: eduakcje@csw.torun.pl 
lub 56 610 97 16

 
Zasady organizacji stoisk edukacyjnych:
Na miejscu może przebywać jednocześnie 12 osób. Uczestników obejmuje obowiązek dezynfekcji dłoni, zakrywania nosa i ust oraz zachowania bezpiecznego, 2-metrowego dystansu od innych osób. 

Dla Państwa bezpieczeństwa ze stanowisk edukacyjnych mogą korzystać wyłącznie osoby, które złożą oświadczenie o stanie zdrowia oraz udostępnią swoje dane osobowe. Wzór tych dokumentów mogą Państwo znaleźć tutaj (klik).

Obowiązek zachowania dystansu nie dotyczy osób, które korzystają ze stoisk z dzieckiem poniżej 13. roku życia, z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie oraz osób wspólnie mieszkających lub gospodarujących.

Tags: ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń