MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Zdjęcie Mozaiki Franciszka Michałka

Warsztaty dla rodzin z TORMIARem

Plakat wyprawa w głąb sztuki z Szymborską

Wyprawa w głąb sztuki z Wisławą Szymborską

Plaka gry miejskiej

Opublikowano: 28 czerwca 2014 Views: 1291 Dla dzieci i rodzin, Edukacja

Dzień Dziecka w CSW: Wędrówki z Niesporczakiem

niedziela, 1 czerwca, 11:00

Gra miejska dla dzieci, dorosłych i zwierzaków:)
wiek: 5-105 lat
Start: godz. 11.00, parter CSW(LABSEN)

Trasa: Bydgoskie Przedmieście i Starówka

Gdzie na toruńskiej Starówce znaleźć można smoka, lwa albo papugę? Gdzie na Bydgoskim Przedmieściu czai się lis? Podczas WĘDRÓWEK Z NIESPORCZAKIEM w ramach gry miejskiej dla dzieci, którą CSW organizuje z okazji Dnia Dziecka, nie tylko odnajdziecie różne fantastyczne stworzenia, ale dowiecie się także wiele o współczesnej architekturze!

Jak co roku zapraszamy wszystkie dzieciaki, mniejsze i większe, razem z rodzicami, na Dzień Dziecka w CSW! W tym roku będzie inaczej niż zwykle – wyciągamy Was na WĘDROWKI Z NIESPORCZAKIEM – mikroskopijnym stworzeniem, które jest w stanie przetrwać najstraszniejszą katastrofę i co więcej, stało się inspiracją współczesnych artystów i architektów.
NIESPORCZAK zaprosi nas do gry miejskiej: na wyznaczonej przez niego trasie, wiodącej przez toruńską Starówkę i Bydgoskie Przedmieście, będziecie musieli znaleźć kolejne zwierzaki i fantastyczne stworzenia, które na co dzień ukrywają się w tkance miasta. Jeśli uda się Wam wykonać wszystkie zadania NIESPORCZAKA, czeka Was pyszna nagroda w kawiarni Lenkiewicz!

Do zobaczenia!

Tags: , , ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń