MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Stare kino – młodzi polecają

Dzień na Plus / maj

Opublikowano: 2 maja 2018 Views: 2156 Strona główna

Charytatywny Walk in Day w Till Death Tattoo vol. 4

Kiedy: 19 maja (sobota), od 12.00

Till Death Tattoo ma ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejną, czwartą edycję charytatywnego wydarzenia Walk in Day, która odbędzie się w CSW Toruń!

Staramy się, aby kolejne edycje z roku na rok stawały się dla Was coraz bardziej atrakcyjne, dlatego w tym roku zaprosiliśmy aż 18 tatuatorów, a niewykluczone, że to jeszcze nie koniec! W ubiegłym roku udało nam się zebrać dzięki Wam ponad 10000 zł, a całość zebranych pieniędzy przekazaliśmy na dziecięce Hospicjum „Nadzieja” i Schronisko dla Zwierząt Toruń. W tym roku również będziecie mieli szanse wesprzeć powyższe instytucje – wierzymy, że wspólnie uda nam się pobić zeszłoroczny rekord.

2Startujemy w samo południe!

Zasady Dnia Otwartego pozostają bez zmian:

Każdy z tatuatorów przygotuje po kilka autorskich projektów (mniej więcej w rozmiarze pięści/dłoni), które stopniowo będziemy publikować na stronie wydarzenia – ceny tatuaży zamkną się w przedziale 200–300 zł (oczywiście nikt nie obrazi się, jeśli postanowicie wrzucić do puszki wyższą kwotę ;). Tego dnia nie prowadzimy jednak zapisów – obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy” dlatego zachęcamy do odwiedzenia CSW z samego rana – z doświadczenia wiemy, że projekty rozchodzą się w ciągu pierwszej godziny od otwarcia drzwi 🙂

Tags:

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń