MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

CSW nieczynne 15 sierpnia

1 listopada

Opublikowano: 9 października 2019 Views: 1072 Bez kategorii

Toruń za pół ceny w CSW!

Kiedy: 11–13 października (piątek–niedziela) w godzinach otwarcia CSW:
piątek: 10.00-20.00, sobota: 12.00-20.00, niedziela: 12.00-18.00

W ramach akcji Toruń za pół ceny zapraszamy na zwiedzanie wystawy Szajs. The Gentle Art of Death Cleaning w niższej cenie:

✔️ bilet normalny – 4 zł
✔️ bilet ulgowy – 2 zł

/ Katarzyna Ewa Legendź / Szajs. The Gentle Art of Death Cleaning
Wystawa laureatki konkursu fotograficznego „WYSTAW SIĘ W CSW 2018”

Samorzutne struktury z pustych członów, instalacje w przestrzeni miejskiej ze wszystkiego tego, co nigdy nie stanowiło sedna, ale teraz z tym właśnie trzeba będzie się szarpać. Osłony i pancerze służące do obejmowania, gromadzenia i przechowywania. Kokony, użyteczne tylko w procesie transformacji, niezdatne do samodzielnego istnienia. Odziedziczone z dobrodziejstwem inwentarza mieszkanie po dziadkach kolejny rok nie wydaje się do końca twoje, nikt nie wie, czy to jeszcze negatyw, czy już pozytyw, jeszcze matryca czy już patryca. A tymczasem francuscy rudolodzy świętują kolejne jubileusze świeżej gałęzi wiedzy: nauki o śmieciach. Szajs to fotograficzna opowieść o odrzutach, odpadach i marginesach, o rozprawianiu się z nimi na wizualnym, społecznym i osobistym poziomie, a także o niekończącej się renegocjacji ich statusu.

Do akcji przyłącza się również Kino Centrum! Z tej okazji oferujemy bilety na wybrane seanse w ramach Przeglądu kina rumuńskiego w cenie niższej połowę:

✔️ bilet normalny – 7 zł
✔️ bilet ulgowy – 6 zł

Informacje o festiwalu
Repertuar

Tags:

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń