MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Fès, Morocco by DarkB4Dawn @ Flickr

ZRÓB TO Z NAMI: Targi Wiedzy dla Sektora Kultury

Plakat wydarzenia Artysta obecny 0.2

Artysta obecny 0.2. / spotkanie Kim Hagelind, Tomoko Hayashi,...

Wolna Sobota - Dzień dla kobiet w CSW

Opublikowano: 1 marca 2013 Views: 1886 Projekty, Zrób to z nami

WOLNA SOBOTA / Dzień dla kobiet w CSW

Wolna Sobota to: koncerty/warsztaty/dyskusje/wykłady/pokazy filmowe/kawa/herbata/ciastka/dziewczyńskie spacery po wystawach!

16 marca 2013, godz. 16.00-19.00, LabSen

Program:

16.00-17.00 – wspólne parzenie herbaty z Joanną Scheuring-Wielgus (bezpłatne wejściówki do odbioru w recepcji lub rezerwacja telefoniczna pod nr 56 610 97 18, liczba miejsc ograniczona)

16.00-17.00 – oprowadzanie dziewczyńskie po wystawach (zapisy telefoniczne pod nr 56 610 97 16 lub zgłoszenia mailowe na adres eduakcje@csw.torun.pl)

17.00-19.00 – otwarta dyskusja z udziałem autorek blogów (wstęp wolny):

harelblog.pl
zezuzulla.blogspot.com
paletasmaku.blogspot.com


a także Natalii Waloch, redaktorki Wysokich Obcasów Extra o kobiecym blogowaniu. Mile widziane blogerki i blogoholiczki!

Dzień kobiet jest tylko raz w roku – niektóre z nas celebrują go z przyjemnością, innym kojarzy się z goździkiem, rajstopami i całowaniem rączek. Wszystkie jednak zgadzamy się, że od czasu do czasu warto spotkać się w kobiecym gronie i poczuć, że fajnie być kobietą. Z myślą o wszystkich fajnych kobietach, które chcą się rozwijać, które mają wielki apetyt na życie, CSW organizuje WOLNĄ SOBOTĘ – wolną od sprzątania, gotowania, zakupów i innych obowiązków, sobotę dla nas! Prawdziwe święto fajnych kobiet w przestrzeni toruńskiego Centrum Sztuki!

W programie cyklu skierowanego do Pań we wszystkich grupach wiekowych znajdą się warsztaty (od kulinarnych przez zapachowe, wokalne, taneczne, aż do psychologicznych), prezentacje, spotkania z ciekawymi kobietami, wykłady o różnych zjawiskach w obrębie kultury, zainspirowanych przez kobiety, a także wspólne dyskusje, spacery po wystawach, dziewczyńskie koncerty i pokazy filmów zrealizowanych przez kobiety. Nie zabraknie też kawy, herbaty i czegoś słodkiego.

Pierwsza WOLNA SOBOTA – 16.03.2013

W ramach pierwszej, eksperymentalnej odsłony cyklu, zapraszamy 16 marca na herbatę i rozmowę o kobiecym blogowaniu. Profesjonalna kiperka, Joanna Scheuring-Wielgus, opowie o sekretach parzenia herbaty. Po tea-time przyjdzie czas na gadanie – zaproszone blogerki (Harel – autorka jednego z najstarszych i najlepszych polskich blogów o modzie, Zezuzulla – blogująca nie tylko o macierzyństwie oraz Kasia Radomska, współautorka kulinarnej Palety Smaku) opowiedzą o tym, jak zaczęła się ich przygoda z blogowaniem, jak blogować ciekawie i oryginalnie, skąd czerpać inspirację i jak uczynić z blogowania sposób na życie. Zapraszamy wszystkie Panie – zarówno te, które piszą własne blogi, te, które od blogów są uzależnione, a także wszystkie Panie, którym taki sposób realizacji swoich pasji jest jeszcze obcy.

Zapraszamy na WOLNĄ SOBOTĘ!

WSTĘP WOLNY! (dla wszystkich Fajnych Kobiet)

Tags: , , ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń