MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Lekcja czytania obrazu: Sylwester Ambroziak

Platerówki? Boże broń! – spotkanie z autorką książki, Olgą...

Opublikowano: 2 października 2023 Views: 164 Książki, Strona główna

NOC KSIĘGARŃ W KSIĘGARNI SZTUKI!

Kiedy: 13.10.2023 (piątek), godz. 18.00–22.00

Zapraszamy na NOC KSIĘGARŃ W KSIĘGARNI SZTUKI: konkursy, warsztaty i wspólną zabawę dla całej rodziny!

Dla uczestników tegorocznej edycji Nocy Księgarń przygotowaliśmy wiele atrakcji – na wszystkie wydarzenia jest wstęp wolny!

 

Przez cały czas trwania Nocy Księgarń zapraszamy do zabawy ZNAJDŹ KSIĄŻKĘ! Sprawa nie będzie jednak taka prosta jak mogło by się wydawać, ale wraz z poziomem trudności wzrasta wysokość wygranego rabatu:

– w przypadku odnalezienia pozycji po poznaniu tytułu i gatunku – przyznajemy rabat 5% na cały paragon,

– jeśli klient odnajdzie książkę po samym zdjęciu okładki – przyznajemy 10% na cały paragon,

– najtrudniejsza opcja zakłada odnalezienie przez klienta książki jedynie po fragmencie jej opisu, wtedy rabat – 20% na cały paragon.

 

Szydełkowe zakładki, godz. 18.00
Zapraszamy do warsztatów z szydełkowania prowadzone przez naszą Księgarkę. Celem spotkania jest realizacja zakładki do książki.

 

Tour de Kolaż, godz. 19.00.

W przestrzeni Czytelni organizujemy wspólne tworzenie kolaży z zalegających materiałów, katalogów i czasopism. Uczestnicy będą współtworzyć ścianę kolaży. Ich prace będą mogły uzupełnić puste ramki na ścianie.

 

Markery w dłoń!, godz. 19.00

W Czytelni dla nieprzekonanych do władania nożyczkami i tworzenia kompozycji kolażowych na papierze przygotujemy proste ćwiczenie wymagające minimalnego poziomu umiejętności manualnych. Uczestnik otrzymuje kartki z katalogów lub całe publikacje. Spośród wszystkich słów wybiera te, które zakryje markerem, uwydatniając pozostałe z nich. Tak tworzy swój własny, unikatowy przekaz.

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń