MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Grzegorz Klaman

Spotkanie z Grzegorzem Klamanem

Seryjni poeci: Jakub Kornhauser

Opublikowano: 1 listopada 2016 Views: 1958 Cykle Czytelni, Czytelnia, Filozofowanie z dziećmi, Książki

Filozofowanie z dziećmi: Pustka

Kiedy: 12 listopada (sobota), godz. 12.00–14.00

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu FILOZOFOWANIE Z DZIEĆMI! Tym razem tematem będzie PUSTKA.

Spotkania skierowane są do dzieci w wieku od 6 lat. Proponujemy najmłodszym przeplatane zabawami rozmowy na “trudne tematy” wykorzystujące i rozbudzające ich naturalną ciekawość. Zajęcia organizowane są wspólnie z wydawnictwem Tako.

Bilet na warsztaty: 5 zł.
Obowiązują zapisy: biblioteka@csw.torun.pl

Prowadzący:

Malina Barcikowska – absolwentka filozofii na UMK oraz Szkoły Nauk Społecznych przy IFiS PAN w Warszawie. Posiada kwalifikacje pedagogiczne, należy do Polskiego Towarzystwa Filozoficznego.

Katarzyna Klejna – absolwentka ekonomii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, redaktorka naczelna w wydawnictwie Tako. Organizuje i koordynuje warsztaty, wykłady i dyskusje na temat książek obrazkowych i literatury dla dzieci.

Tomasz Klejna – absolwent filozofii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, posiada kwalifikacje pedagogiczne, od 2000 roku w branży wydawniczej i poligraficznej, od 2005 roku prowadzi własne wydawnictwo Tako specjalizujące się w publikowaniu pozycji z zakresu literatury dziecięcej, filozofii i historii sztuki. Poza działalnością wydawnicza zajmuje się szerzeniem wiedzy kulturalnej oraz promowaniem czytelnictwa. Był kierownikiem projektu Opowiadania na tacy (Cocina de cuentos) w ramach Programu Kultura Unii Europejskiej.

Tags: , ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń