MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

WyOBRAZ sobie #3 - plakat

WyOBRAZ sobie #3

Zdjęcie promujące spotkanie

SIM Toruń: Czy możemy obejść się bez Google?

Fragment książki

Opublikowano: 13 grudnia 2013 Views: 1806 Czytelnia

CO W KSIĄŻCE PISZCZY?

sobota, 15 grudnia , godzina 12.00, Czytelnia CSW, wstęp wolny!

Zapraszamy na drugie z cyklu spotkań dla rodziców, nauczycieli, bibliotekarzy i tych wszystkich, którzy lubią książki dla dzieci i chcieliby podyskutować o tym, co warto czytać dziecku. Zbliżają się święta, a jak wiadomo, książka jest najlepszym prezentem na świecie! Dlatego zapraszamy na spotkanie z gośćmi specjalnymi – odwiedzą nas w tym tygodniu przedstawiciele toruńskiego  wydawnictwa TAKO, zajmującego się promocją pięknej ,mądrej i docenianej na całym świecie hiszpańskiej kolekcji  książek OQO na polskim rynku wydawniczym. Opowiedzą oni o swoich publikacjach, o ulubionych książkach innych wydawców i zaproszą do dyskusji o tym, jakie książki powinny znaleźć się w biblioteczce naszych dzieci.

Dla wszystkich uczestników spotkania przygotowaliśmy ofertę specjalną – PRZEDŚWIĄTECZNY RABAT na wszystkie książki w księgarni SZTUKI!

W trakcie spotkania, równolegle odbędą się warsztaty plastyczne dla najmłodszych (wiek 2 – 12 lat).

 

Spotkania CO W KSIĄŻCE PISZCZY? oparte są na formule luźnej dyskusji, w czasie której będziemy rozmawiać o dobrej literaturze dziecięcej. Nie chodzi nam o promocję konkretnych wydawnictw, ale o wymianę opinii i dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na temat nowości wydawniczych. Gość specjalny każdego spotkania (autor, ilustrator, wydawca) opowie o swojej pracy i swoich książkach. Stałe miejsce każdego spotkania rezerwujemy także dla WZNOWIEŃ czyli książek, które pamiętamy z naszego dzieciństwa i które po wielu latach wracają na rynek czytelniczy.

Dla małych pasjonatów książek, którzy przyjdą w towarzystwie dorosłych, przygotowujemy warsztaty plastyczne, które wiążą się tematycznie z naszym gościem specjalnym.

Tags: , , ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń