MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Grafika z okładką książki "Nieprzezroczyste. Historie chłopskiej fotografii" zawierającą archiwalne pogniecione i podarte grupowe zdjęcie kilkunastu dzieci. Po lewej na niebieskim tle informacje o wykładzie i dacie wydarzenia.

Spotkanie autorskie z Agnieszką Pajączkowską wokół książki „Nieprzezroczyste. Historie...

Kadr z filmu. Klasa z uczniami - nastolatkami siedzącymi w ławkach. Na pierwszym planie jest nauczyciel, zwrócony w stronę uczniów, przysiadł na ławce. Jeden z uczniów stoi w przejściu między ławkami i wykonuje nasłuchujący gest w stronę nauczyciela. Pozostali uczniowie - 7 osób - siedzi i się uśmiecha.

Temat: Film i Edukacja – Piep*zyć Mickiewicza

Niebieska grafika, biały napis Master Class zaawansowane dwudniowe szkolenie filmowe z Wiktorem Obrokiem. W centrum grafiki ciemne zdjęcie mężczyzny z kamerą przy oku.

Opublikowano: 20 marca 2024 Views: 244 Kino Centrum, Strona główna, Warsztaty, Wydarzenia

MASTER CLASS – zaawansowane szkolenie filmowe z Wiktorem Obrokiem

Kiedy: 8–9 czerwca (sobota – niedziela), godz. 10.00–18.00 (Uwaga zmiana daty! Szkolenie zostało przeniesione z kwietnia na czerwiec!)

Pracownia Filmu i Fotografii CSW zaprasza na MASTER CLASS – zaawansowane, dwudniowe szkolenie filmowe z Wiktorem Obrokiem

Warsztaty skierowane są do osób zainteresowanych profesjonalną realizacją filmów.

Koszt udziału: 650 zł (kup bilet online)

Liczba miejsc ograniczona!

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia na adres:
piotr.wasniewski@csw.torun.pl

Zaawansowane, dwudniowe warsztaty filmowe, obejmujące komplet zagadnień potrzebnych do zrozumienia sztuki filmowej. Szkolenie uczy realizacji w systemie profesjonalnym i półprofesjonalnym.
Jest idealnie dopasowane dla małych ekip i samodzielnych filmowców, chcących uzyskać profesjonalnie wyglądający obraz filmowy. Jest to maksymalnie praktyczne szkolenie, w znaczący sposób podnoszące kompetencje uczestników.

Zagadnienia:

 • sprzęt kamerowy i jego ustawienia
 • kompozycja i kadrowanie
 • ruch kamery
 • zasady oświetlania różnych scen
 • zasady realizacji wywiadów
 • reżyseria filmowa
 • sztuka operatorska
 • praca z aktorem
 • wykłady i prezentacje
 • analizy materiałów filmowych
 • podstawy montażu i postprodukcji

Wiktor Obrok – prowadzi firmę produkującą filmy od 2015 roku. Założyciel Niezależnej Szkoły Filmowej OFFmaster, filmowiec, fotograf. Realizuje filmy reklamowe, krótkometrażowe i eventowe. Wykładowca przedmiotu “Spoty i Filmy Reklamowe” na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II. Uczestniczył w realizacji wielu produkcji filmowych jako reżyser, autor zdjęć i montażysta. Współpracuje z Grupą Filmową Darwin i Plenerami Film Spring Open. Prowadzi kanał na YT OFFmaster ONline.

Poznaj prowadzącego:

Tags: , , ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń