MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

PLAKAT otwarcie Cafe pARTer

Oficjalne otwarcie Cafe pARTer!

Opublikowano: 11 sierpnia 2015 Views: 6114 Kawiarnia

O kawiarni

Kawiarnia cafe pARTer usytuowana jest w samym sercu CSW – na parterze budynku, w przestrzeni otwartej na hall główny, recepcję, Labsen oraz Księgarnię Sztuki. Swobodna, bezpretensjonalna atmosfera tego miejsca sprawia, że jest ono naturalną scenerią spotkań towarzyskich, zarówno dla gości zwiedzających wystawy i uczestniczących w wydarzeniach CSW, jak i dla osób poszukujących chwili wytchnienia przy aromatycznej filiżance kawy w otoczeniu nowoczesnej architektury. W Cafe pARTer znaleźć można parzoną z pasją trzeciofalową kawę (ziarna jakości speciality, alternatywne metody parzenia), a także ciekawe, organiczne herbaty, różnorodne napoje, duży wybór piw niszowych, doskonałych win i alkoholi wysokoprocentowych. Ofertę gastronomiczną dopełniają przekąski, m.in. „domowe” zupy, ciasta, kanapki. Menu jest przyjazne wegetarianom!

Kawiarnia w CSW to idealne miejsce do rozmów o sztuce, spotkań biznesowych, a także do spokojnej lektury ulubionej książki. W okresie letnim kawiarnia oferuje klimatyczny ogródek na bulwarze sztuki, gdzie można zrelaksować się na leżaczku. Lokal organizuje również cateringi.

[gallery_bank type=”images” format=”masonry” title=”true” desc=”false” responsive=”true” display=”all” sort_by=”random” animation_effect=”bounce” album_title=”true” album_id=”574″]

Fanpage cafe pARTer na Facebooku

Kontakt:
534-114-414

 

MENU CAFE PARTER (pdf, 16.7 MiB)

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń