MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Letnie wydarzenia w Czytelni!

02.07.2020 Działania do wystawy 11. Międzynarodowego Festiwalu Grafiki Projektowej...

Opublikowano: 1 lipca 2020 Views: 1069 Dla dzieci i rodzin, Działania Online, Edukacja, Strona główna, Zmysłoteka

Zmysłoteka ONLINE / Nie ma nudy!

Zmysłotekowicze,

tym razem proponujemy Wam zabawę z niezwykłymi kartami z niezwykłej publikacji NIE MA NUDY 2. Po bardzo pozytywnym odbiorze pierwszej części powstała kolejna odsłona publikacji. Podobnie jak w części pierwszej, tak i w tej Dział Edukacji CSW dołożył swoją cegiełkę – edukatorka Dominika Lewandowicz jest autorką kilku zadań. Pobierając e-book i wpłacając datek, wspieracie Państwo zbiórki na leczenie chorych dzieci, cierpiących na rdzeniowy zanik mięśni (SMA) oraz inne ciężkie choroby. Szczegóły: klikZamieszczone zadania to karty, które pochodzą z e-booka, w którym jest aż 115 kart do pobrania dla dzieci w wieku 3-9 lat. Wśród autorów zadań wiele bardzo znanych nazwisk. A to tylko przedsmak tego, co możecie znaleźć w samym e-booku! Czeka tam mnóstwo zabaw na pogodę i niepogodę, na dzień pełen energii i na taki, kiedy nic się nie chce 😉

„Nie ma nudy! 2″ to drugi już charytatywny e-book aktywnościowy, który powstał, by nieść dobro! Pobierając e-book wspierasz zbiórki na leczenie chorych dzieci, cierpiących na rdzeniowy zanik mięśni (SMA) oraz inne ciężkie choroby.
Jest to zbiorowa praca 70 wspaniałych i kreatywnych osób! Ilustratorki, ilustratorzy, pisarki, pisarze, pedagożki, psycholożki i wiele, wiele innych zdolnych i pomysłowych głów włożyło masę energii we wspólną pracę nad e-bookiem! Efekt tego wielkiego przedsięwzięcia to 115 kart wypełnionych po brzegi masą atrakcyjnych i wartościowych treści!”

Zadania można pobrać tutaj:

Nie ma nudy (pdf, 2.5 MiB)

Tags:

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń