MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Dwa zdjęcia kobiet. Zdjęcie po lewej stronie to kobieta otoczona niebieską ramą, patrzy w stronę widza i wytyka język. Drugie zdjęcie jest czarno-białe, to kobieta z profilu, w okularach, na którą pada z góry snop światła. U góry grafiki napis – warsztaty fotografii portretowej dla kobiet, CSW Toruń, 9 marca 2024. godz. 12.00

Warsztaty fotografii portretowej dla kobiet

Plakat wystawy Polonia Polish National Pavilion. a środku okrągły obraz Krzysztofa Skarbka – czerwone tło, na nim jasny krzyż maltański, na nich zielone rośliny w których rozgrywa się religijna scena ściągania Chrystusa z krzyża.

POLONIA – Wystawa w polskim pawilonie narodowym na Biennale...

Grafika dekoracyjna. Ciemnozielone tło, cztery graficzne kształty oczu z różnymi kształtami w soczewce - koło, romb, gwiazda, dziurka od klucza. Napis Kreatywne Oprowadzanie. Logo CSW.

Opublikowano: 4 marca 2024 Views: 300 Edukacja, Strona główna

Kreatywne oprowadzanie dla osób dorosłych po wystawie Dyplom 2023 / wydarzenie odwołane!

Z przyczyn od nas niezależnych odwołujemy Oprowadzanie Kreatywne, za utrudnienia przepraszamy!

Kiedy: 9 marca (sobota), godz. 12.00

Zapraszamy na wyjątkowe, kreatywne oprowadzanie po wystawie Dyplom 2023. Poprzez aktywną i warsztatową formę zwiedzania wystawy, uczestnicy nie tylko poznają wystawę od strony teoretycznej, ale przepracują również wybrane zagadnienia poprzez odpowiednio dobrane aktywności plastyczne.

Wydarzenie kierowane do młodzieży oraz osób dorosłych.

Limit miejsc – 15 osób
Czas trwania: 1,5 godz.

Tags: ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń