MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Komputer krok po kroku – od kupna przez konfigurację...

Wystaw się w CSW 2017 – laureaci i informacje...

Opublikowano: 16 marca 2017 Views: 1565 Dla dzieci i rodzin, Edukacja, Strona główna

Filozofowanie z dziećmi / KŁAMSTWO

Kiedy: 1 kwietnia 2017 (sobota), godz. 12.00

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu FILOZOFOWANIE Z DZIEĆMI! Spotkania skierowane są do dzieci w wieku od 6 lat. Proponujemy najmłodszym przeplatane zabawami rozmowy na “trudne tematy” wykorzystujące i rozbudzające ich naturalną ciekawość. Tym razem pomyślimy wspólnie nad tym, czym jest „KŁAMSTWO”.

Zajęcia organizowane są wspólnie z Wydawnictwo Tako
Bilet na warsztaty: 5 zł.

Prowadzenie: Malina Barcikowska i Tomasz Klejna
Obowiązują zapisy: biblioteka@csw.torun.pl

——-

Prowadzący:

Malina Barcikowska – absolwentka filozofii na UMK oraz Szkoły Nauk Społecznych przy IFiS PAN w Warszawie. Posiada kwalifikacje pedagogiczne, należy do Polskiego Towarzystwa Filozoficznego.

Tomasz Klejna – absolwent filozofii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, posiada kwalifikacje pedagogiczne, od 2000 roku w branży wydawniczej i poligraficznej, od 2005 roku prowadzi własne wydawnictwo Tako specjalizujące się w publikowaniu pozycji z zakresu literatury dziecięcej, filozofii i historii sztuki. Poza działalnością wydawnicza zajmuje się szerzeniem wiedzy kulturalnej oraz promowaniem czytelnictwa. Był kierownikiem projektu Opowiadania na tacy (Cocina de cuentos) w ramach Programu Kultura Unii Europejskiej.

Tags: , , ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń