MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

A Foreigner’s Guide to Contemporary Polish Cinema: Sztuka kochania....

Dzień Dziecka w CSW!

Opublikowano: 20 maja 2017 Views: 2237 Czytelnia, Dla dzieci i rodzin, Książki, Strona główna

Literacki Dzień Dziecka – konkurs!

Literacki Dzień Dziecka:

– Konkurs Literacki
Kiedy: 1–2 czerwca 2017 r., godz.10.00–18.00

Z okazji wyjątkowego święta wszystkich dzieci dużych i małych przygotowaliśmy konkurs czytelniczy. Na stronie internetowej CSW i stronie CSW na Facebooku przez dwa dni pojawiać się będą fragmenty dwóch powieści dla dzieci (każdego dnia inna książka). Wszystkich, którzy będą znali odpowiedź na pytanie, kto jest autorem i jaki jest tytuł książki w danym dniu, zapraszamy do nadsyłania odpowiedzi drogą mailową na adres: konkurs@csw.torun.pl

Dla pierwszych dwóch osób, które odpowiedzą poprawnie, mamy nagrody w postaci tabletów, pozostali wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród książkowych!

Wręczenie nagród odbędzie się w sobotę 3 czerwca po specjalnym seansie filmu „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”, ekranizacji szwedzkiego bestselleru literatury dziecięcej.

– Pokaz specjalny w Kinie Centrum
Kiedy: 3 czerwca 2017 r., godz. 12.00

Pokaz otwarty filmu o przygodach młodych detektywów Lassego i Mai, połączony z wręczeniem nagród zwycięzcom konkursu literackiego dla dzieci.
Liczba miejsc ograniczona, konieczny wcześniejszy odbiór darmowej wejściówki w recepcji CSW (odbiór wejściówek od 1 czerwca).

Zapraszamy!

 

Oto nagrody w konkursie: 

Regulamin Konkursu Literackiego (pdf) (pdf, 269.2 KiB)

Tags: , , , ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń