DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

ARCHITEKTURA MUZEÓW: spotkanie z Radosławem Gajdą i Natalią Szcześniak,...

LĘK – pokaz specjalny i spotkanie z aktorką Martą...

Opublikowano: 11 stycznia 2024 Views: 489 Strona główna

Praca w CSW!

Centrum Sztuki Współczesnej poszukuje SPECJALISTY DO SPRAW POZYSKIWANIA FUNDUSZY

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Wiedza z zakresu pozyskiwania i rozliczania dotacji ze środków krajowych i unijnych;
  • Umiejętność sporządzania wniosków aplikacyjnych oraz sprawozdań z realizacji zadań;
  • Doświadczenie w aplikowaniu o środki zewnętrzne na realizacje projektów kulturalnych lub społecznych lub inwestycyjnych;
  • Doświadczenie w rozliczaniu projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych;
  • Biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office;
  • Komunikatywność, samodzielność, skrupulatność, zaangażowanie oraz chęć rozwoju osobistego;
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca analiza programów i dofinansowań dostępnych na rynku;
  • Monitoring informacji o nowych naborach wniosków (nabory ogłaszane przez MKiDN, Regionalne Instytucje Pośredniczące itp.);
  • Przygotowywanie kompletnych dokumentacji aplikacyjnych o środki krajowe oraz unijne;
  • Identyfikacja oraz pozyskiwanie danych i informacji niezbędnych do przygotowania dokumentacji na drodze sprawnej współpracy z poszczególnymi działami instytucji;
  • Udział w przygotowywaniu i realizacji projektów międzynarodowych CSW;
  • Wsparcie w procesie rozliczania otrzymanych środków zewnętrznych;
  • Nadzór nad dokumentacją projektową w trakcie i w okresie trwałości (archiwizacja);
  • Samodzielne przygotowywanie dokumentów aplikacyjnych o dofinansowanie zgodnie z wytycznymi i zasadami pisania projektów oraz ich składanie.

Oferujemy:

Pracę w zgranym zespole; możliwość finansowania szkoleń i kursów i tym samym szansę na rozwój zawodowy; prosty system premiowania; możliwość realizacji ciekawych zadań i projektów kulturalnych, udział w wielu wydarzeniach artystycznych oraz projektach międzynarodowych.

CV można składać do 26 stycznia 2024 r. osobiście lub wysłać pod adres mailowy: info@csw.torun.pl

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Tags:

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń