DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Spektakl „Gwiazdozbiór”

Konkurs na projekt gadżetu inspirowany postacią Mikołaja Kopernika!

Opublikowano: 14 sierpnia 2023 Views: 1488 Strona główna

Praca w CSW!

Centrum Sztuki Współczesnej poszukuje Koordynatora/ki działalności Kina Centrum

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • biegła znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
  • samodzielność w działaniu
  • odpowiedzialność i sumienność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • chęć podjęcia zarówno zadań wymagających samodzielności i kreatywności, jak również rutynowych i odtwórczych
  • doświadczenie organizacyjne (zwłaszcza w organizacji wydarzeń kulturalnych, w szczególności filmowych)

Mile widziane:

  • znajomość nowoczesnych technologii filmowych
  • znajomość kina polskiego i światowego
  • zainteresowania w obszarze edukacji kulturalnej

Zakres obowiązków:

  • stała współpraca z dystrybutorami filmów oraz innymi właścicielami praw autorskich w kwestii warunków wyświetlania filmów i zamawiania nośników
  • koordynacja obiegu kopii filmowych
  • współpraca z zewnętrznymi partnerami i instytucjami w kwestiach formalnych związanych ze współorganizacją wydarzeń
  • wsparcie organizacyjne przy tworzeniu wydarzeń w Kinie Centrum
  • sporządzanie i wysyłanie raportów z działalności kina do dystrybutorów, partnerów, urzędów oraz organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi i prawami pokrewnymi
  • koordynacja wynajmów oraz imprez zewnętrznych podmiotów odbywających się w Kinie Centrum
  • współpraca z pozostałymi działami CSW

Oferujemy:

Pracę w zgranym zespole, ciekawym środowisku filmowym i przyjaznym otoczeniu sztuki, możliwość realizacji własnych pomysłów, możliwość finansowania szkoleń i kursów i tym samym szansę na rozwój zawodowy; możliwość realizacji ciekawych zadań i projektów kulturalnych, udział w wielu wydarzeniach artystycznych oraz projektach międzynarodowych.

CV można składać do 25 sierpnia elektronicznie na adres:
info@csw.torun.pl lub papierowo w sekretariacie CSW (III piętro).

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Tags:

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń