DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Historia mody: Nowoczesna projektantka w PRL-u. Twórczość Grażyny Hase...

Kondolencje

Opublikowano: 7 października 2024 Views: 93 Strona główna

PRACA W CSW!

Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu ogłasza nabór ofert na dwa stanowiska: Specjalista/ka ds. archiwizacji oraz Koordynator/ka Działu Sztuki Filmowej CSW.

Szczegóły poniżej! Zachęcamy do składania swoich aplikacji!

Specjalista/ka ds. archiwizacji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie archiwum zakładowego oraz udzielanie informacji i szkolenie pracowników w zakresie archiwizacji dokumentów
  • gromadzenie, opracowanie, katalogowanie, przechowywanie, ochrona materiałów archiwalnych,
  • opieka nad zbiorami dokumentów;
  • dokonywanie oceny, czy zbiory są jeszcze zdatne do użytku – brakowanie dokumentacji niezdatnej
  • opracowywanie aktualizacji jednolitego wykazu akt, dbanie o porządek w dokumentacji archiwalnej
  • udostępnianie książek, czasopism, płyt CD i DVD i prowadzenie związanej z tym dokumentacji,
  • wprowadzanie nowych rozwiązań w przechowywaniu danych, współpraca nad archiwum cyfrowym CSW

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe humanistyczne (preferowany kierunek: Archiwistyka i Zarządzanie lub kurs kancelaryjno – archiwalny)
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • wysoka kultura osobista,
  • odpowiedzialność i rzetelność,
  • chęć uczenia się,

OFERUJEMY:

  • umowę na 1/2 etatu,
  • szkolenia i możliwość rozwoju,
  • pracę w zgranym zespole,
  • pracę w przyjaznym otoczeniu sztuki
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i samodzielność w organizacji pracy
  • możliwość zwiększenia wymiaru zatrudnienia

DODATKOWE INFORMACJE:

W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zatrudnienia na stanowisko Specjalista/ka ds. archiwizacji i złożonymi przez Panią/Pana w tym zakresie dokumentami aplikacyjnymi informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu, z siedzibą przy ul. Wały gen. Sikorskiego 13. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacyjnym dotyczącym w/w oferty pracy. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych i ich sprostowania (poprawiania). Podanie przez Panią/Pana dodatkowych danych nie objętych zakresem wskazanym w art. 221 Kodeksu pracy (imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg zatrudnienia, etc.) jest dobrowolne.

Administrator, zgodnie z obowiązującymi przepisami wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym może Pani/Pan kontaktować się bezpośrednio za pomocą poczty elektronicznej – adres: iod@csw.torun.pl

Dokumenty aplikacyjne wybranego kandydata, z którym CSW zawrze umowę o pracę zostaną dołączone do jego akt osobowych, a pozostałych kandydatów będą trwale zniszczone po upływie okresu 3 m-y od chwili zakończenia procesu rekrutacji.

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacyjnym, a podające dane wykraczające poza ich podstawowy zakres, prosimy o zamieszczanie w swoich dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby  realizacji procesu rekrutacji przez Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018, poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres:

info@csw.torun.pl do 20 października 2024 roku.

Koordynator/ka Działu Sztuki Filmowej CSW

  • obsługa administracyjna Działu Sztuki Filmowej
  • koordynacja repertuaru kinowego
  • koordynacja warsztatów i projektów artystycznych z zakresu sztuk filmowych i fotografii
  • uczestniczenie w tworzeniu programu Działu Sztuki Filmowej
  • współpraca z zewnętrznymi partnerami i instytucjami przy współorganizacji wydarzeń

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki humanistyczne i artystyczne)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność i sumienność
  • samodzielność w działaniu
  • biegła znajomość języka polskiego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • obsługa komputera, w tym pakietów biurowych
  • chęć podjęcia zarówno zadań wymagających samodzielności i kreatywności, jak również rutynowych i odtwórczych

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy administracyjnej w instytucji kultury
  • doświadczenie w organizowaniu wydarzeń kulturalnych, w szczególności warsztatów i innych działań edukacyjnych
  • znajomość kina polskiego i światowego
  • zainteresowania z zakresu nowych mediów i technik filmowych oraz fotograficznych

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełen etat (40 h tygodniowo)
  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do wypoczynku i pakietu medycznego)
  • pracę w zgranym zespole, ciekawym środowisku filmowym i przyjaznym otoczeniu sztuki
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • możliwość rozwoju zainteresowań artystycznych, m.in. przez udział w warsztatach i szkoleniach z zakresu sztuk filmowych oraz fotografii
  • udział w wielu wydarzeniach artystycznych oraz projektach międzynarodowych

W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zatrudnienia na stanowisko Koordynator/ka Działu Sztuki Filmowej CSW i złożonymi przez Panią/Pana w tym zakresie dokumentami aplikacyjnymi informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu, z siedzibą przy ul. Wały gen. Sikorskiego 13. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacyjnym dotyczącym w/w oferty pracy. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych i ich sprostowania (poprawiania). Podanie przez Panią/Pana dodatkowych danych nie objętych zakresem wskazanym w art. 221 Kodeksu pracy (imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg zatrudnienia, etc.) jest dobrowolne.

Tags:

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń