MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Grafika z okładką książki "Futerał. O urządzaniu mieszkań w PRL-u" ze zdjęciem dwojga ludzi w mieszkaniu, kobieta z rozłożonymi rękami pokazuje mężczyźnie podłogę. Po prawej stronie grafiki informacja o wykładzie i dacie wydarzenia.

Spotkanie autorskie z Agatą Szydłowską wokół książki „Futerał. O...

Pokaz filmu BRACTWO BUTELKOWE i spotkanie Leszkiem Sawickim

Czarno-białe zdjęcie przedstawiające dłonie trzymające aparat fotograficzny. Informacja o tytule i dacie wydarzenia.

Opublikowano: 12 marca 2024 Views: 171 Strona główna, Warsztaty

Podstawy fotografii cyfrowej cz. 2

Kiedy: 16 marca (sobota), godz. 12.00–15.00
 
Zapraszamy na drugą cześć warsztatów poświęconych podstawom fotografii cyfrowej. Podczas spotkania omówimy m.in. ćwiczenia z pierwszych zajęć, poznamy podstawy oświetlenia, zastosowania obiektywów i ogniskowych, a następnie przejdziemy do ćwiczeń z kadrowania, ekspozycji, portretu, a także podzielimy się wskazówkami, które ułatwią pracę początkującego fotografa.
 
Prowadzący:
Piotr Waśniewski – kurator Działu Sztuki Filmowej CSW; realizator filmów reklamowych i reportaży. Absolwent reżyserii i organizacji produkcji w Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie oraz filmoznawstwa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Z fotografią związany od blisko 15 lat.
Limit miejsc: 15
Bilet: 15 zł.
Własny aparat fotograficzny nie jest wymagany.
W warsztatach mogą wziąć udział również osoby, które nie uczestniczyły w pierwszej części. Zgłoszenia: piotr.wasniewski@csw.torun.pl lub w recepcji CSW.
 

Tags: ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń