MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Wystawa / Jakob Mattner. Membrana

Tabul’a a cesta

Opublikowano: 28 listopada 2018 Views: 7841 Strona główna, Sztuka

Marina Abramović. Do czysta / The Cleaner – Szukamy performerów!

Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu poszukuje chętnych osób, które wezmą udział w odtwarzaniu wybranych performansów Mariny Abramović. Działania reperformans odbywać się będą w CSW w Toruniu, w ramach wystawy Mariny Abramović Do czysta, w terminie od 8 marca do 11 sierpnia 2019. Mile widziani artyści i artystki ze wszystkich dyscyplin performatywnych, a także osoby o bogatym doświadczeniu w takich dziedzinach jak taniec czy teatr. Wszyscy wykonawcy muszą mieć ukończone 20 lat oraz posługiwać się językiem angielskim w stopniu przynajmniej komunikatywnym. Wymagana jest również dyspozycyjność w wybrane dwa weekendy (sobota i niedziela) w miesiącu w czasie trwania wystawy, oraz w długi weekend majowy (1–5 maja 2019).

Przesłuchania odbędą się w budynku Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu w dniach 4–6 stycznia 2019 r. Uczestnicy wybrani do udziału w projekcie, przed otwarciem wystawy wezmą udział w 5 lub 6-dniowych warsztatach szkoleniowych (poza Toruniem) w lutym 2019 roku (dokładny termin zostanie ustalony wkrótce). Warsztaty poprowadzi współpracowniczka Mariny Abramović – Lynsey Peisinger.

Prosimy o przesłanie krótkiego listu motywacyjnego oraz CV na adres performer@csw.torun.pl, do 20 grudnia 2018 r. włącznie.

Po selekcji nadesłanych aplikacji, dokonanej przez Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu, wybrane osoby zostaną zaproszone (drogą mailową) na styczniowy casting. Szczegóły wynagrodzenia wykonawców przedstawimy w trakcie castingu.

Wykonawcy, którzy nie mogą zagwarantować dyspozycyjności w powyższych terminach, proszeni są o nieprzesyłanie zgłoszeń.

Tags: , ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń