MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Spotkanie filozoficzne: 20 000 gatunków pszczół

Lekcja czytania obrazu: Anna Bochenek

Opublikowano: 30 listopada 2023 Views: 504 Strona główna

Konkurs na projekt gadżetu inspirowany postacią Mikołaja Kopernika – wyniki!

Posiedzenie Jury w składzie: Krzysztof Stanisławski, Krzysztof Białowicz, Urszula Gawlak-Kuś odbyło się 28 listopada 2023 roku w siedzibie współorganizatora konkursu – Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu.

Zgłoszone do konkursu prace zostały ocenione przez jury, uwzględniając takie elementy jak: zgodność z tematem, nowatorstwo, możliwości ewentualnej realizacji projektu oraz zgodność projektu i samego zgłoszenia z regulaminem konkursu.

Dwie nagrody główne w wysokości po 5000 zł brutto otrzymują:

Agata Alaborska – za projekt „Słodkie domino Kopernika” – zestaw czekoladek podarunkowych o smaku piernikowym w starannie zaprojektowanym opakowaniu.

 

Iwona Liegmann – za projekt czapki z daszkiem „COSMOS KING” z tytułowym napisem oraz doszytym paskiem frędzli, które imitują fryzurę Mikołaja Kopernika”.

Jury przyznało również jedno wyróżnienie w postaci karty VIP upoważniającej do bezpłatnego wstępu na wszystkie wystawy organizowane przez CSW w okresie 6 miesięcy od dnia aktywacji, bezpłatnego wstępu na dwa seanse w Kinie Centrum oraz pakietu publikacji CSW i wybranej publikacji z zasobów Księgarni Sztuki.

Wyróżnienie otrzymuje:
– Katarzyna Jerzyk – za projekt „Puszka z turlającymi się cukierkami jako układ słoneczny”.

Gratulujemy!

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

 

Sponsorem nagród głównych jest:

Tags: ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń