MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

WYSTAW SIĘ W CSW – LISTA LAUREATÓW

Wystawa / Sztuczny ból. Współczesna sztuka Ukrainy

Opublikowano: 25 marca 2020 Views: 237 Strona główna

CSW nieczynne!

Zgodnie z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego od 12 marca 2020 r. instytucje kultury, filharmonie, opery, teatry, muzea, kina oraz szkoły, uczelnie wyższe i placówki szkolnictwa artystycznego pozostaną nieczynne.

W związku z tym Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu informuje, iż od dnia 12 do 31 marca 2020 r. w ramach zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 będzie NIECZYNNE dla odwiedzających.

Zawieszamy w tym czasie także działalność Kina Centrum, Czytelni CSW i Księgarni Sztuki. Nieczynna będzie także kawiarnia Cafe Parter. 

Wszystkie wydarzenia, wernisaże, warsztaty i pokazy zaplanowane w terminach od 12 do 31 marca zostają odwołane. Za utrudnienia przepraszamy. 

O szczegółach, zmianach i nowych terminach wydarzeń będziemy Państwa niezwłocznie informować na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych.

 

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, zachęcamy do telefonicznego i mailowego załatwiania wszystkich spraw, które nie wymagają fizycznej obecności w Centrum Sztuki Współczesnej.
Kontakt do poszczególnych Działów CSW można znaleźć tutaj: klik

Tags:

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń