MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Orient Express: sztuka (prze)trwania (online)

Wykłady w Czytelni: Fotografia w kolekcjach sztuki

Opublikowano: 10 października 2020 Views: 107 Strona główna

Bezpieczeństwo w CSW

Przy wejściu do budynku, a także do Kina, Czytelni, księgarni, kawiarni oraz przy wejściu na każdą wystawę, znajdą Państwo środki do dezynfekcji. Prosimy o dezynfekowanie rąk, stosowanie niezbędnych środków ochrony (maseczki lub inna osłona nosa i ust) oraz zachowywanie bezpiecznego przestrzennego dystansu między osobami (1,5 m)*, a także, w miarę możliwości, o dokonywanie płatności bezgotówkowych w kasie CSW i księgarni. W Księgarni Sztuki mają Państwo możliwość zakupu maseczek ochronnych.

O ile to możliwe, prosimy korzystać ze schodów zamiast windy panoramicznej.

W całym budynku znajdą Państwo plakaty informujące o obowiązujących środkach bezpieczeństwa i limitach osób dla danej przestrzeni – prosimy o stosowanie się do umieszczonych tam instrukcji.

 

CSW będzie czynne w następujących godzinach:

poniedziałek: nieczynne
wtorek – piątek: 12.00–18.00

Zwiedzanie wystaw

Zwiedzanie wystaw jest możliwe pod warunkiem realizacji przez odwiedzających obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zdezynfekowania dłoni bezpośrednio przed wejściem na daną salę wystawienniczą. Zwiedzanie dopuszczalne jest pod warunkiem zachowania minimum 1,5-metrowego dystansu w stosunku do innych osób*.

Ogranicza się zwiedzanie do obserwacji obiektów bez możliwości dotykania eksponatów, korzystania z multimediów i innych urządzeń aktywowanych dotykiem.

 

Oprowadzania po wystawach i wernisaże zostają odwołane.

 

Godziny otwarcia Księgarni Sztuki:

poniedziałek: nieczynne
wtorek – piątek: 10.00–18.00
sobota – niedziela: 12.00–18.00

Limit osób przebywających w księgarni: 6


Godziny otwarcia Czytelni:

/ wtorek – niedziela: godz. 12.00–18.00

z uwzględnieniem przerw na wietrzenie pomieszczenia oraz dezynfekcję powierzchni: od wtorku do piątku – godz. 16.00–16.30, w sobotę i niedzielę – godz. 14.00–14.30 oraz 16.00–16.30 

W Czytelni może przebywać jednocześnie 10 osób, w tym przy stanowiskach komputerowych 3 osoby. Korzystanie z Czytelni, w tym udostępnianie stanowisk komputerowych w Czytelni następuje przy uwzględnieniu konieczności zachowania bezpiecznego dystansu (1,5 m) pomiędzy osobami korzystającymi z Czytelni

Dla Państwa bezpieczeństwa z Czytelni mogą korzystać wyłącznie osoby, które złożą oświadczenie o stanie zdrowia oraz udostępnią dane osobowe. Wzór tych dokumentów mogą Państwo znaleźć tutaj (klik).

Publikacje zwracane przez czytelników zostaną skierowane do 3-dniowej kwarantanny.

Czytelników obejmuje obowiązek dezynfekcji dłoni, zakrywania nosa i ust oraz zachowania bezpiecznego, 1,5-metrowego dystansu od innych osób*.


Zasady funkcjonowania Kina Centrum:

Kino udostępnia widzom co drugie miejsce na widowni, w naprzemiennych rzędach, ale nie więcej niż 25% liczby wszystkich miejsc – aktualny limit to 33 miejsca. Pomiędzy seansami i innymi wydarzeniami w kinie planowane są 60-minutowe przerwy w celu wywietrzenia i zdezynfekowania sali. Wpuszczanie i wypuszczanie widzów/słuchaczy na salę następuje z zachowaniem bezpiecznego (1,5 m) dystansu między widzami/słuchaczami.

Widzów obejmuje obowiązek dezynfekcji dłoni, zakrywania nosa i ust oraz zachowania bezpiecznego, 1,5-metrowego dystansu od innych osób*.

Dla Państwa bezpieczeństwa zachęcamy do składania oświadczenia o stanie zdrowia oraz udostępnienia swoich dane osobowe. Wzór tych dokumentów mogą Państwo znaleźć tutaj (klik).


Warsztaty edukacyjne zostają odwołane.

 

Godziny otwarcia Cafe pARTer:

/ poniedziałek: 11.00–16.00
/ wtorek – piątek: 11.00–19.30
/ sobota, niedziela: 12.00–19.30

 

Szatnia w CSW jest nieczynna.

 

Przypominamy, że z oferty księgarni można również korzystać online (z dostawą przez kuriera): https://ksiegarniasztuki.pl/
Możliwy jest też odbiór osobisty.

 

Bezpieczne CSW 😉

Nie widzieliście jeszcze naszych najnowszych wystaw?Weekend jest do tego idealny 😉Zakryjcie usta, zdezynfekujcie ręce i cieszcie się sztuką 🎨🖼Zapraszamy!

Opublikowany przez CSW Toruń Piątek, 29 maja 2020

 

Limit osób zwiedzających dla poszczególnych przestrzeni:

  • hall – 18 osób
  • Księgarnia Sztuki – 6 osób
  • I piętro – aneks ekspozycyjny – 70 osób zwiedzających
  • II piętro – aneks ekspozycyjny –  70 osób zwiedzających

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą online CSW na Facebooku:

CSW Toruń
Centrum Literatury CSW
Kino Centrum

 

Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia!

 

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń