MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Helmut Newton. Piękno i bestia – pokaz przepremierowy!

/ Zadania do działania

Opublikowano: 30 października 2020 Views: 1149 Bez kategorii

Bezpieczeństwo w CSW

CSW będzie NIECZYNNE dla odwiedzających od soboty, 7 listopada 2020. Rozporządzenie dotyczące zamknięcia instytucji kultury obowiązuje do 29 listopada 2020.
W tym czasie zawieszamy także działalność Kina Centrum, Czytelni CSW i Księgarni Sztuki. Nieczynna będzie także kawiarnia Cafe pARTer.

 

Zasady zwiedzania obowiązujące do piątku, 6 listopada włącznie:

Przy wejściu do budynku, a także do Kina, Czytelni, księgarni, kawiarni oraz przy każdym wejściu na wystawę, znajdą Państwo środki do dezynfekcji. Prosimy o dezynfekowanie rąk, stosowanie niezbędnych środków ochrony (maseczki lub inna osłona nosa i ust) oraz zachowywanie bezpiecznego przestrzennego dystansu między osobami (1,5 m)*, a także, w miarę możliwości, o dokonywanie płatności bezgotówkowych w kasie CSW i księgarni. W Księgarni Sztuki mają Państwo możliwość zakupu maseczek ochronnych.

O ile to możliwe, prosimy korzystać ze schodów zamiast windy panoramicznej.

W całym budynku znajdą Państwo plakaty informujące o obowiązujących środkach bezpieczeństwa i limitach osób dla danej przestrzeni – prosimy o stosowanie się do umieszczonych tam instrukcji.

 

CSW będzie czynne w następujących godzinach:

poniedziałek: nieczynne
wtorek – niedziela: 12.00–18.00

Zwiedzanie wystawy

Zwiedzanie wystawy jest możliwe wyłącznie pod warunkiem realizacji przez odwiedzających obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zdezynfekowania dłoni bezpośrednio przed wejściem na daną salę wystawienniczą. Zwiedzanie dopuszczalne jest pod warunkiem zachowania minimum 1,5-metrowego dystansu w stosunku do innych osób*.

Ogranicza się zwiedzanie do obserwacji obiektów bez możliwości dotykania eksponatów, korzystania z multimediów i innych urządzeń aktywowanych dotykiem.

W związku z wprowadzeniem w całej Polsce „czerwonej strefy”, limit zwiedzających na jedno piętro wynosi 70 osób (wystawa liczy dwa piętra). 
Przypominamy, że wystawa będzie trwać aż do 28 marca 2021, dzięki czemu można zaplanować wizytę w CSW w późniejszym, dogodnym i bezpiecznym dla siebie terminie.

Wystawa Helmut Newton: Lubię silne kobiety jest czynna od wtorku do niedzieli od godz. 12.00 do 18.00.

 

Oprowadzania po wystawach i wernisaże zostają odwołane.

 

Godziny otwarcia Księgarni Sztuki:

poniedziałek: nieczynne
wtorek – piątek: 10.00–18.00
sobota – niedziela: 12.00–18.00

Limit osób przebywających w księgarni: 6

Przypominamy, że z oferty księgarni można również korzystać online (z dostawą do domu): https://ksiegarniasztuki.pl/
Możliwy jest też odbiór osobisty.


Godziny otwarcia Czytelni:

/ wtorek – niedziela: godz. 12.00–18.00

z uwzględnieniem przerw na wietrzenie pomieszczenia oraz dezynfekcję powierzchni w godz. 14.00–14.30 oraz 16.00–16.30 

W Czytelni może przebywać jednocześnie 6 osób, w tym przy stanowiskach komputerowych 3 osoby. Korzystanie z Czytelni, w tym udostępnianie stanowisk komputerowych w Czytelni następuje przy uwzględnieniu konieczności zachowania bezpiecznego dystansu (1,5 m) pomiędzy osobami korzystającymi z Czytelni

Dla Państwa bezpieczeństwa z Czytelni mogą korzystać wyłącznie osoby, które złożą oświadczenie o stanie zdrowia oraz udostępnią dane osobowe. Wzór tych dokumentów mogą Państwo znaleźć tutaj (klik).

Publikacje zwracane przez czytelników zostaną skierowane do 3-dniowej kwarantanny.

Czytelników obejmuje obowiązek dezynfekcji dłoni, zakrywania nosa i ust oraz zachowania bezpiecznego, 1,5-metrowego dystansu od innych osób*.


Zasady funkcjonowania Kina Centrum:

Kino udostępnia widzom co drugie miejsce na widowni, w naprzemiennych rzędach, ale nie więcej niż 25% liczby wszystkich miejsc – aktualny limit to 33 miejsca. Pomiędzy seansami i innymi wydarzeniami w kinie planowane są 60-minutowe przerwy w celu wywietrzenia i zdezynfekowania sali. Wpuszczanie i wypuszczanie widzów/słuchaczy na salę następuje z zachowaniem bezpiecznego (1,5 m) dystansu między widzami/słuchaczami.

Widzów obejmuje obowiązek dezynfekcji dłoni, zakrywania nosa i ust oraz zachowania bezpiecznego, 1,5-metrowego dystansu od innych osób*.

Dla Państwa bezpieczeństwa zachęcamy do składania oświadczenia o stanie zdrowia oraz udostępnienia swoich dane osobowe. Wzór tych dokumentów mogą Państwo znaleźć tutaj (klik).


Warsztaty edukacyjne zostają odwołane.

 

Godziny otwarcia Cafe pARTer (działalność tylko na wynos)
/ wtorek – niedziela: 12.00–20.00

 

Szatnia w CSW jest nieczynna.

 

 

Limit osób zwiedzających dla poszczególnych przestrzeni:

  • hall – 18 osób
  • Księgarnia Sztuki – 6 osób
  • I piętro – aneks ekspozycyjny – 70 osób zwiedzających
  • II piętro – aneks ekspozycyjny –  70 osób zwiedzających

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą online CSW na Facebooku:

CSW Toruń
Centrum Literatury CSW
Kino Centrum

 

Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia!

 

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń