MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Przegląd filmów o twórczości Bronisława Wojciecha Linkego

Letni kurs kaligrafii

Opublikowano: 28 maja 2021 Views: 1173 Bez kategorii, Strona główna

Czerwiec w CSW

WYSTAWY /

/ X Triennale Sztuki Sacrum. Świętość natury?, otwarcie: 18.06.2021 (piątek), godz. 18.00, do 29.08.2021
Na wystawie znajdą się wybrane prace z jubileuszowej edycji Triennale Sztuki Sacrum w Częstochowie. Motywem przewodnim Triennale jest pytanie o świętość natury, a może o nasze „być albo nie być”. To jeden z najważniejszych tematów, jakie mamy aktualnie do przemyślenia. Zaproszeni twórcy używają różnych języków artystycznych, odmiennych słów i gramatyk, mniej lub bardziej skomplikowanych metafor i przenośni, mówią jednak w gruncie rzeczy to samo. Że będzie z nami źle, jeśli dzisiaj nie uznamy świętości natury, jej nadrzędnej roli w życiu naszej planety, ale i każdego człowieka z osobna.
Bilety: 5 zł ulgowy / 8 zł normalny

/ Grupa Zero 61: 1961–2021, do 20.06.2021
Grupa Zero 61 była najważniejszą formacją awangardową, jaka kiedykolwiek działała w Toruniu. Jej znaczenie dla rozwoju awangardy polskiej jest ogólnie znane i doceniane, a wystawa w CSW jest wszechstronną prezentacją jej dorobku. Na wystawie prezentujemy prace siedmiu najwybitniejszych twórców Grupy: fotogramy, foto-obiekty i filmy Józefa Robakowskiego, fotogramy i filmy Wojciecha Bruszewskiego, prace Jerzego Wardaka, fotografie i filmy Andrzeja Różyckiego, a także fotogramy i obiekty Michała Kokota, Antoniego Mikołajczyka i Czesława Kuchty.
Bilety: 5 zł ulgowy / 8 zł normalny

/ Bronisław Wojciech Linke (1906–62). Retrospektywa, do 20.06.2021
Wszechstronna i różnorodna prezentacja sztuki Bronisława Wojciecha Linkego. Na wystawie pokazujemy około 250 obiektów, wypożyczonych z kilkunastu polskich muzeów narodowych, okręgowych i tematycznych, obejmujących całą twórczość Linkego, w tym jego malarstwo olejne z najwybitniejszym, emblematycznym „Autobusem” z Muzeum Narodowego w Warszawie. Dodatkowo zaprezentujemy szkicowniki, teksty, projekty designu, rysunki i ilustracje książkowe. Jest to wystawa retrospektywna, pierwsza od pośmiertnej ekspozycji artysty w warszawskim Muzeum Narodowym w 1963.
Bilety: 5 zł ulgowy / 8 zł normalny

/ Plaster 2021, do 24.10.2021
W tym roku festiwal grafiki projektowej Plaster ma nieco inną formułę niż dotychczas. 12. edycja tego wydarzenia jest poświęcona wyłącznie polskiej sztuce dizajnu graficznego. Odejście od międzynarodowego impulsu wpływającego na kształt festiwalu ma oczywiście związek z pandemią i jej obostrzeniami, ale wynika też z faktu, że Plaster nie miał do tej pory edycji stricte polskiej. Koncentracja na naszej rodzimej sztuce pokaże jej aktualną kondycję i uaktywni artystyczny dialog międzypokoleniowy. W całość składają się trzy ekspozycje: „3X3” – prezentacja istotnych postaci dla polskiej grafiki projektowej; „Infekcja” – prace młodych artystów oraz „Offline” – tematyczna plenerowa wystawa wielkoformatowych plakatów.
Bilety łączne na wszystkie ekspozycje Plastra: 5 zł ulgowy / 8 zł normalny

/ Dyplom 2020, do 6.06.2021
Wydział Sztuk Pięknych UMK w Toruniu zaprasza na wystawę wyróżnionych prac dyplomowych studentów Malarstwa, Grafiki, Rzeźby, Sztuki Mediów i Edukacji Wizualnej, Architektury Wnętrz oraz Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki, Ochrony Dóbr Kultury, Krytyki Artystycznej.
Na wystawie pokazane zostaną prace kilkudziesięciu absolwentów Wydziału, reprezentujące różne podejścia do sztuki: artystyczne, konserwatorskie i badawcze. Prace te są owocem kilkuletniego dojrzewania artystycznego i intelektualnego oraz rezultatem współpracy z merytorycznymi opiekunami. Jest także momentem, w którym absolwenci zaczynają kroczyć już własnymi ścieżkami.
Bilety: 5 zł ulgowy / 8 zł normalny

/ Gabinet – Das Kabinett, do 26.12.2021
Instalacja multimedialna w kontenerach na Bulwarze Sztuki CSW poświęcona filmowi niememu „Gabinet doktora Caligari” z okazji 100-lecia jego premiery. Zawiera w sobie serię prezentowanych na monitorach materiałów filmowych, poświęconych filmowi oraz epoce, w jakiej powstał, a także współczesną interpretację tego dzieła dokonaną przez polskich artystów malarzy: prof. Zdzisława Nitkę i Eugeniusza Minciela. Ważną częścią kontenerowej instalacji jest multimedialna rzeźba Cezara w skrzyni, wykonana przez warszawskiego rzeźbiarza Sylwestra Ambroziaka.
Bilety: 3 zł ulgowy / 5 zł normalny

 

WYDARZENIA /

/ Weekendowe oprowadzania po aktualnych wystawach w przestrzeni CSW!
Bronisław Wojciech Linke. Retrospektywa, 5.06.2021 (sobota)
godz. 12.30
godz. 15.30
Grupa Zero 61, 6.06.2021 (niedziela)
godz. 12.30
godz. 15.30
Wstęp w cenie biletu na wystawy: 5 zł ulgowy / 8 zł normalny
Zapisy: eduakcje@csw.torun.pl, tel. 56 610 97 16

/ Improwokacja (działanie performatywne), w ramach finisażu wystawy Dyplom 2020, 6.06.2021 (niedziela), godz. 12.00–18.00
Wykonwacy: 3. Piętro / Tomasz Wlaźlak
To sześciogodzinne działanie performatywne to zestaw improwizowanych zdarzeń, osadzonych w przestrzeni holu CSW. Składają się na nie działania wizualne Tomasza Wlaźlaka; literackie – Marcina Jurzysty oraz muzyczne – Grzegorza Kaźmierskiego (gitara) i Patrycji Wójcik (perkusja).
Wstęp wolny!

/ Oprowadzanie kuratorskie po retrospektywie Linkego, 10.06.2021 (czwartek), godz. 16.30
Po wystawie retrospektywnej Bronisława Wojciecha Linkego oprowadza kurator, Krzysztof Stanisławski.
Wstęp: 1 zł, zapisy: eduakcje@csw.torun.pl lub 56 610 97 16

/ ZERO 61: wyznaczanie współrzędnych, 21.06.2021 (poniedziałek), godz. 11.00
Sympozjum naukowo-krytyczne z okazji 60-lecia założenia Grupy Zero 61.
Miejsce: Kino Centrum
Organizatorzy: Krzysztof Stanisławski (dyrektor Centrum Sztuki Współczesnej), Karol Jóźwiak (Instytut Kultury Współczesnej UŁ) oraz Tomasz Ferenc (Katedra Socjologii Sztuki UŁ).

 

WYDARZENIA DLA DZIECI /

/ TYDZIEŃ DZIECKA, 31.05–6.06.2021 (poniedziałek – niedziela)

Spacer tematyczny: BAŚNIE I LEGENDY TORUNIA – spacer dla dzieci z okazji Dnia Dziecka, 31.05.2021 (poniedziałek), godz. 18.00
Wszystkie toruńskie dzieci znają legendę o powstaniu najpyszniejszych na świecie pierników, ale możecie być pewni, że to niejedyna legenda toruńska! Wszystkie dzieci młodsze i starsze, a także tych, którzy zachowali odrobinę dziecka w sobie, zapraszamy na spacer szlakiem baśni, bajań i legend miejskich.
Prowadzenie: Marcin Orłowski
Bilety: 8 zł
Zapisy: biblioteka@csw.torun.pl

ZADANIA DO DZIAŁANIA – samoobsługowe stanowiska warsztatowe do aktualnych wystaw, 1–6.06.2021 (wtorek – niedziela, w godzinach otwarcia CSW)
Miejsce: LABSEN
Bilety: 1 zł / osoba
Wstęp bez zapisów (w przypadku grup zapisy: eduakcje@csw.torun.pl)
Uwaga! Ze względu na sytuację epidemiologiczną w przestrzeni Labsenu równocześnie może przebywać 15 osób.

DZIEŃ DZIECKA dla moli książkowych i nie tylko, 1–2.06.2021 (wtorek – środa)
Dla wszystkich miłośników literatury dziecięcej przygotowaliśmy rabat w wysokości 20% na wszystkie książki z tego działu!

POKAZY FILMOWE, 1–6.06.2021 (wtorek – niedziela), godz. 12.00
„Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu”, reż. Moa Gammel, familijny / przygodowy, Szwecja, 2020, 82 min. (wiek: 6+)
„Filonek Bezogonek”, reż. Christian Ryltenius, animacja, Szwecja, 2020, 67 min. (wiek: 4+)
Bilety: 12 zł
Uwaga! Ze względów epidemiologicznych w kinie może przebywać maksymalnie 65 widzów.
ZAPISY: recepcja@csw.torun.pl

/ Zmysłoteka online
W każdą środę
Zachęcamy najmłodszych miłośników sztuk plastycznych do wykonywania prostych, manualnych zadań.
Gdzie: Facebook CSW Toruń, strona www.csw.torun.pl

/ Wyprawa w głąb sztuki – warsztaty rodzinne, 19.06.2021 (sobota), godz. 12.00
Warsztaty dla dzieci wraz z jednym opiekunem. „Wyprawa w głąb sztuki” to pomysł na nieszablonowe zwiedzanie aktualnych wystaw. To swego rodzaju ekspedycja, podczas której w atrakcyjny, przystępny i każdorazowo dostosowany do wieku uczestników sposób, wprowadzamy w świat sztuki. Podczas spotkania dzieci i opiekunowie aktywnie uczestniczą w spotkaniu, realizując przygotowane przez Dział Edukacji inspirujące zadania.
Czas trwania: 1 godzina
Bilety: 10 zł / osoba, zapisy: eduakcje@csw.torun.pl
Liczba miejsc ograniczona! Limit miejsc: 15 osób

/ LETNI KĄCIK EDUKACYJNY – samoobsługowe stanowiska pełne działań inspirowanych aktualnymi wystawami, 06.07–29.08.2021, w godzinach otwarcia CSW
Dla dzieci wraz z jednym opiekunem.
Letni kącik edukacyjny to propozycja dla mieszkańców Torunia i turystów, którzy zwiedzając Toruń, mogą w kreatywny sposób odpocząć przy „orzeźwiających” zadaniach inspirowanych aktualnymi wystawami. W kąciku edukacyjnym, oprócz zadań, znajdziecie Państwo przybory rysunkowe i inne narzędzia plastyczne, które pozwolą na miejscu, komfortowo zrealizować wybrane zadania.
Bilety: 5 zł / osoba

/ TORUŃSCY ARTYŚCI NA DNI TORUNIA, 22–27.06.2021 (wtorek – niedziela), w godzinach otwarcia CSW
Samoobsługowe stanowiska z kartami edukacyjnymi, instruktażem oraz materiałami do zrealizowania zadań.
Bilety: 5 zł / osoba

Zapraszamy na cykl spotkań z artystami, którzy poprzez Wydział Sztuk Pięknych UMK, miejsce zamieszkania czy formę pracy twórczej, związani są z Toruniem.
Takich artystów jest mnóstwo, my opowiemy Wam tylko o Wybranej szóstce, ale szóstce „na szóstkę”!
Poznacie między innymi znaną na całym świecie ilustratorkę i autorkę picturebooków – Iwonę Chmielewską, charyzmatycznego artystę, który zaopiekuje się każdym napotkanym drobiazgiem – Jerzego Brzuskiewicza, czy wszechstronnie, artystycznie zmobilizowaną do tworzenia estetycznych przedmiotów sztuki użytkowej Spółdzielnię RZUT.
Wprowadzimy Was w indywidualny świat każdej z wybranych osób. Nawigowani naszymi zadaniami i wskazówkami, będziecie mogli sami poczuć się projektantami, malarzami, rzeźbiarzami czy ilustratorami.
Oto nasza wybrana szóstka opowieści o sztuce:
Iwona Chmielewska – ilustracja, picturebook
Jerzy Brzuskiewicz – malarstwo, asamblaż
Stanisław Borysowski – malarstwo
Grupa 061 – fotografia
Spółdzielnia RZUT – dizajn
Kazimierz Ulatowski – architektura

/ DO 6 RAZY SZTUKA, 28.06–2.07.2021 (poniedziałek – piątek)
Wakacyjny cykl warsztatów dla dzieci organizowanych przez Centrum Sztuki Współczesnej we współpracy z innymi ośrodkami kultury w Toruniu.
Pięć toruńskich instytucji kultury, sześć dni intensywnych działań, eksperymenty plastyczne, teatralne i multimedialne – to wszystko czekać będzie na uczestników warsztatów „Do 6 razy sztuka”! Cykl ma za zadanie przybliżyć mieszkańcom potencjał edukacyjny toruńskich instytucji kultury i dać możliwość „skosztowania” niezwykłych działań, które dzieją się w ich murach.
Zajęcia realizowane będą w siedzibach wybranych instytucji.
Szczegóły wkrótce na stronie CSW.

 

/ DZIEŃ NA PLUS: wydarzenia i wykłady dla seniorów

Spacer po aktualnych wystawach, 8.06.2021 (wtorek), godz. 12.00
W czerwcu zapraszamy na retrospektywę Bronisława Wojciecha Linkego.
Oprowadza: Kamil Kawiński
Wstęp: 1 zł
Zapisy: eduakcje@csw.torun.pl lub 56 610 97 16
Liczba miejsc ograniczona!

Kino dla seniora, 9.06.2021 (środa), godz. 12.00
Pokaz filmu „Pojedynek na głosy”, reż. Peter Cattaneo, komedia, Wielka Brytania, 2019.
Bilety: 10 zł

 

CENTRUM LITERATURY /

/ Spotkanie psychoanalizy z picturebookiem, 9.06.2021 (środa), godz. 18.15 (online + Czytelnia CSW)
Kolejne spotkanie z Iwoną Chmielewską i Jolantą Liczkowską-Czakyrową. Tematem rozmowy będą relacje, a książką, która będzie przyczynkiem do dyskusji – „Dwoje ludzi” Iwony Chmielewskiej.
Spotkanie odbędzie się w Czytelni CSW i jednocześnie będzie transmitowanie online.
Wstęp wolny!

/ SPACERY TEMATYCZNE
Bilet na jeden spacer: 8 zł
Liczba miejsc ograniczona! Zapisy: biblioteka@csw.torun.pl
Zapisy odbywają się w godzinach otwarcia Czytelni: od wtorku do soboty w godz. 12.00–18.00

Szpiedzy i agenci. Tajemnice wywiadowcze dawnego Torunia, 19.06.2021 (sobota), godz. 12.00
Tajemnice wywiadowcze dawnego Torunia. Jak wygląda pole bitwy wywiadów? Może być zielone, jak park na Bydgoskim Przedmieściu. Na początku lat 30. jeden z niemieckich agentów zostawiał pod parkowymi ławkami instrukcje dla zwerbowanych przez siebie szpiegów, w ten sam sposób odbierając meldunki. W tych pięknych okolicznościach przyrody nie miał zielonego pojęcia, że w tej rozgrywce karty rozdaje kto inny. Może być również stylowe, jak budynek przedwojennego konsulatu niemieckiego przy ul. Bydgoskiej, gdzie szpiegowaniem zajmowali się wszyscy, od wicekonsula poczynając, a na kierowcy kończąc. Może być również posępne, jak gmach toruńskiego więzienia garnizonowego, gdzie swój smutny finał miały najgłośniejsze afery szpiegowskie II RP.
Prowadzenie: Szymon Spandowski
Miejsce spotkania: przed wejściem do parku na Bydgoskim Przedmieściu (róg ul. Konopnickiej i Bydgoskiej)

Toruńskie góry i doliny, 26.06.2021 (sobota), godz. 10.00
Czy Toruń jest Wenecją Północy i miastem kanałów? A może Toruń, tak jak Rzym, leży na siedmiu wzgórzach? Na te i inne geograficzne pytania odpowiedzą sobie uczestnicy spaceru, którzy tuż po św. Janie ruszą na spacer toruńskim, górskim szlakiem. Warto wziąć wygodne buty, bo spacer nie będzie wcale taki łatwy i taki krótki.
Prowadzenie: Marcin Orłowski

/ Letni kurs kaligrafii, 20.06.2021 (niedziela), godz. 12.00
Po raz kolejny zapraszamy na cykl warsztatów kaligraficznych, które będą odbywały się w Czytelni CSW z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. W programie kaligrafia hebrajska, japońska, chińska, arabska, a także tradycyjny i wzbogacony o motywy roślinne brush lettering.
Pierwsze warsztaty poświęcone będą sztuce kaligrafii japońskiej, która – mimo iż klawiatura wykorzystywana jest do pisania częściej niż pędzel – nadal pozostaje na znaczącym miejscu w kulturze Japonii. Kaligrafia japońska (shodō 書道, dosłownie „droga pisma”) obejmuje kilka stylów pisma w języku japońskim. W przeciwieństwie do alfabetu łacińskiego, kolejność stawiania kresek w piśmie japońskim jest ważna i z góry ustalona. W ten sposób również kierunek pociągnięcia pędzla czy kąt jego nachylenia ma bardzo duże znaczenie przy ręcznym pisaniu tuszem. Kaligrafia m.in. z tego powodu uważana jest za formę medytacji. Poszczególne pociągnięcia pędzla są przemyślane, świadome i kontrolowane.
W trakcie warsztatów poznasz podstawy teoretyczne i praktyczne japońskiej kaligrafii. Odkryjesz jej historię, cechy szczególne i instrumentarium. Przygodę z pędzlem i tuszem rozpoczniesz, tak jak japońscy adepci kaligrafii, od *eiji happō*, nauki ośmiu podstawowych pociągnięć pędzla, na których bazują wszystkie ideogramy sino-japońskie *kanji*. Zajęcia prowadzone przez doświadczonego dydaktyka w asyście dwójki Japończyków dadzą ci podstawy do dalszych, kreatywnych poszukiwań.
Prowadzenie: Wojciech Nowak, Asuka Hayashi, Katsuki Nagate
Wojciech Nowak – dydaktyk, tłumacz, praktyk, badacz estetyki japońskiej związany z Wydziałem Humanistycznym UMK, członkiem Interdyscyplinarnego Zespołu Badań Japonistycznych. Stypendysta Rządu Japońskiego (Osakijski Uniwersytet Języków Obcych). Stypendysta Fundacji Japońskiej (Uniwersytet Tokijski). Z ramienia japonistyki toruńskiej od blisko dekady współpracuje z Radą Rozwoju Międzynarodowej Kultury Kaligrafii – AIACC.
Asuka Hayashi i Katsuki Nagate są studentami Studium Kultury i Języka Polskiego dla Obcokrajowców UMK.
Bilety: 35 zł (do kupienia online: klik!)
Liczba miejsc ograniczona!
Zapisy: biblioteka@csw.torun.pl
Zapisy odbywają się wgodzinach otwarcia Czytelni: od wtorku do soboty w godz. 12.00–18.00

/ Historia mody: Moda w kurortach nadmorskich w okresie międzywojennym, 23.06.2021 (środa), godz. 18.00 (online)
W przededniu wakacji i wyjazdów urlopowych warto zobaczyć, jak stroiły się damy wypoczywające nad Bałtykiem w okresie międzywojnia.
Prowadzenie: Joanna Mruk – historyczka mody, rekonstruktorka. Autorka książki „Moda kobieca w okupowanej Polsce”. Publikuje artykuły dotyczące mody i historii. Prowadzi wykłady i prezentacje dotyczące historii mody i ubioru oraz autorskie warsztaty dla dzieci i młodzieży. Kolekcjonerka zabytkowych strojów i dodatków, które były prezentowane m.in. na wystawie w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu w 2014 roku. Prezeska i założycielka Stowarzyszenia Grupa Rekonstrukcji Historycznej Bluszcz.
Gdzie: Facebook Centrum Literatury CSW

/ Strefa wymiany myśli – architektura sakralna PRL, 25.06.2021 (piątek), godz. 18.00 (online)
Wykład towarzyszący wystawie X Triennale Sztuki Sacrum: świętość natury?
Prowadzenie: Iwona Jastrzębska-Puzowska – historyczka sztuki, która specjalizuje się w badaniu historii architektury Bydgoszczy i regionu. Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku historia sztuki. Pracę doktorską obroniła w 2003 roku (praca zatytułowana „Architekt Fritz Weidner i jego rola w kształtowaniu nowego oblicza Bydgoszczy na przełomie XIX i XX wieku”, promotor: prof. dr hab. Zygmunt Waźbiński). Uzyskała tytuł dr nauk humanistycznych w zakresie historii – historii sztuki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Gdzie: Facebook Centrum Literatury CSW

/ „Zachód słońca na Santorini” – spotkanie autorskie z Dionisosem Sturisem, 1.07.2021 (czwartek), godz. 18.00
„Zachód słońca na Santorini” to kolejna książka świetnego reportażysty, w której pisze dużo o współczesnej Grecji, o greckich neofaszystach ze Złotego Świtu, których proces relacjonował, o różnych greckich traumach, ale przede wszystkim o konstruowaniu tożsamości – autor zastanawia się, co to znaczy być z Grecji, być Grekiem, być skądś… Przed wakacyjnymi wyjazdami, które są bardzo ograniczone – warto posłuchać, zastanowić się, porozmawiać…. Spotkanie odbędzie się na żywo!
Prowadzenie: Anna Kompanowska
Wstęp wolny!
Dionisos Sturis – urodzony w Grecji, wychowany w Polsce. Dziennikarz i pisarz, przez wiele lat związany z radiem TOK FM, gdzie zajmował się polityką zagraniczną. Autor licznych reportaży prasowych i radiowych oraz trzech książek reporterskich opowiadających kolejno o współczesnej Grecji („Grecja. Gorzkie pomarańcze”), wyspie Man i miejscowej Polonii („Gdziekolwiek mnie rzucisz…”) oraz greckich i macedońskich uchodźcach, którzy w latach 40. i 50. XX wieku znaleźli się w Polsce („Nowe życie. Jak Polacy pomogli uchodźcom z Grecji”). Wielokrotnie nominowany do prestiżowych nagród dziennikarskich, m.in. Nagrody Grand Press, Nagrody PAP im. Kapuścińskiego, Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki, Nagrody im. Macieja Płażyńskiego. Mieszka w Brukseli.

 

CENTRUM SZTUKI FILMOWEJ /

/ Spotkanie z Mariuszem Wilczyńskim i pokaz filmu „Zabij to i wyjedź z tego miasta”, 2.06.2021 (środa), godz. 18.00
Bilety: 12 zł ulgowy / 14 zł normalny

/ Spotkanie z z producentką Urszulą Dubowską i pokaz filmów o twórczości Bronisława Wojciecha Linkego, 12.06.2021 (sobota), godz. 16.00
Wstęp wolny!

/ Kino dla seniora, 9.06.2021 (środa), godz. 12.00
Pokaz filmu „Pojedynek na głosy”, reż. Peter Cattaneo, komedia, Wielka Brytania, 2019.
Bilety: 10 zł

/ 12. Przegląd Nowego Kina Francuskiego, 18–25.06.2021
Wspólnie z Instytutem Francuskim w Polsce zapraszamy na najlepsze francuskie filmy ostatnich lat. W programie znalazły się filmy wybrane na festiwal w Cannes i docenione przez francuską Akademię Filmową, m.in. poruszająca historia o powrocie do rodzinnych korzeni – „DNA” w reżyserii Maiwenn, błyskotliwa komedia romantyczna o tym jak odpowiedni dobór słów wpływa na relacje międzyludzkie – „Weselny toast” w reżyserii Laurenta Tirarda, a także zdobywca 7 tegorocznych nagród Cezara „Żegnajcie głupcy” Alberta Dupontela, tragikomedia o próbie naprawy błędów młodości ze wspaniałą rolą Virginie Efira.
Bilety: 12 zł ulgowy / 14 zł normalny

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń