MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Zdjęcie z warsztatów

07.10.2017 Bajki z rzutnika – W obronie rodzinnego gniazda...

Obrazy z historią w tle. Spotkanie 1. – Obrazy...

Opublikowano: 23 października 2017 Views: 4067 Książki

David Lynch. Polskie spojrzenia

Od dzisiaj (23 października) od godziny 12.00 rusza przedsprzedaż publikacji wydawanej przez organizatorów specjalnie w związku z wystawą Davida Lyncha. Na stronie http://ksiegarniasztuki.pl/ wystawimy 100 książek, których zakup będzie gratyfikowany podwójnym zaproszeniem na wernisaż.

Publikacja poświęcona twórczości Davida Lyncha to drugi tom serii wydawniczej Fundacji Tumult, towarzyszącej Festiwalowi Camerimage i wystawom w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. Autorami poszczególnych tekstów są krytycy filmowi – laureaci i wyróżnieni w Konkursie im. Krzysztofa Mętraka. Za redakcję odpowiadają dr Anna Osmólska-Mętrak i dr Radosław Osiński. Publikowane tutaj po raz pierwszy eseje przybliżają w różnorakich kontekstach artystycznych i kulturowych krótko- i pełnometrażowe filmy Lyncha, jak i jego dokonania telewizyjne, muzyczne i reklamowe. Wydawnictwo służyć ma popularyzacji w Polsce dorobku reżysera, a także pełnić rolę źródła wiedzy i warsztatowych inspiracji dla wszystkich zainteresowanych sztuką ruchomych obrazów oraz krytyką filmową.

Cena sprzedaży książki z dwuosobowym zaproszeniem: 95 zł

Zakupu książki można będzie dokonać online na http://ksiegarniasztuki.pl/ , a zakupiony egzemplarz publikacji wraz zaproszeniem odebrać:

  • w piątek (10 listopada) i sobotę (11 listopada), w godz. 10.00–18.00
  • lub w dniu wernisażu (niedziela 12 listopada), w godz. od 12.00–16.00

w Księgarni Sztuki w CSW przy Wałach Gen. Sikorskiego 13 w Toruniu.

 

Regulamin przedsprzedaży książki David Lynch. Polskie spojrzenia

1. Przedsprzedaż książki rozpoczyna się 23 października 2017 roku o godz. 12.00 i kończy wraz z wyczerpaniem promocyjnej puli książek. 
2. Jedna zakupiona książka z przedsprzedażowej puli jest honorowana dwuosobowym zaproszeniem na wernisaż wystawy Silence and Dynamism. Wernisaż odbędzie się 12 listopada 2017 roku o godz. 17.00
3. Zakup książki będzie możliwy jedynie na stronie internetowej Księgarni Sztuki: www.ksiegarniasztuki.pl
4. Zakupu książki może dokonać wyłącznie użytkownik zarejestrowany na stronie www.ksiegarniasztuki.pl
5. W ramach akcji promocyjnej można dokonać zakupu maksymalnie 2 egzemplarzy książki (co upoważnia do odbioru 2 dwuosobowych zaproszeń). Każda kolejna książka w koszyku nie będzie honorowana zaproszeniem. 
6. Zakup książki uznaje się za zakończony po dokonaniu płatności wyłącznie na stronie internetowej Księgarni Sztuki i otrzymaniu potwierdzenia. Rekomendujemy użycie formy płatności PayU. Potwierdzenie zakupu otrzymają Państwo drogą mailową. 
7. Książkę zakupioną w ramach przedsprzedaży należy odebrać osobiście. Można to będzie zrobić: 
• w piątek (10 listopada) i sobotę (11 listopada), w godz. 10.00–18.00 
• lub w dniu wernisażu (niedziela 12 listopada) w godz. od 12.00 do 16.00 
w Księgarni Sztuki w CSW przy Wałach Gen. Sikorskiego 13 w Toruniu. 
Przy odbiorze należy podać imię i nazwisko, a także numer zamówienia. 
8. Osoby, które otrzymały zaproszenie, kupując książkę, mają pierwszeństwo wstępu na wernisaż wystawy. Dlatego należy przybyć do Centrum Sztuki Współczesnej zarówno z zaproszeniem, jak i z książką.

Tags: ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń