MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

CHILL-UFF-KA – rozmowy wokół sztuki współczesnej w przestrzeni wystaw

Opowieści o kolorze: Pantone – Marsala

Opublikowano: 25 kwietnia 2024 Views: 222 Kino Centrum, Strona główna, Wydarzenia

MASTER CLASS – Wmontowane: warsztaty montażu teledysku z Sandrą Ksepką!

Kiedy: 11-12 maja (sobota–niedziela), w godz. 10.00–15.00
 
Pracownia Filmu i Fotografii CSW zaprasza na kolejny MASTER CLASS – warsztaty montażu teledysku, które poprowadzi Sandra Ksepka.
 
„Wymontowane” to warsztaty poświęcone sztuce montażu. Weźmiemy na tapet teledyski. Dlaczego? Bo to czysta frajda, żywa i migotliwa materia, która elastycznie poddaje się wszystkim, nawet najbardziej wymyślnym fikołkom montażowym! W trakcie dwóch dni zobaczymy najciekawsze przykłady teledysków ze świata oraz z rodzimego podwórka, nauczymy się podstawowych zasad montażowych oraz jak je łamać i co najważniejsze: ZMONTUJEMY TELEDYSKI! I to nie byle jakie: w repertuarze przewidziany jest zbiór materiałów z różnych gatunków muzycznych, różnych metod reżyserskich, a nawet różnych technik rejestrowania! (Skorzystamy bowiem z materiałów sfilmowanych zarówno cyfrowo, jak i na taśmie).
Koszt udziału: 200 zł  – kliknij i kup bilet przez GoOUT
Liczba miejsc ograniczona (maksymalna grupa: 15 osób)
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia na adres:
piotr.wasniewski@csw.torun.pl
Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o uczestnictwie w warsztatach.
 
O prowadzącej:
Sandra Ksepka – Absolwentka PWSFTviT w Łodzi, obecnie doktorantka i wykładowczyni na tejże uczelni. Obserwuje, obraca w palcach, smakuje, tnie. Bez montowania wariuje. Do filmu przywiodły ją sztuki piękne, w dalszą drogę – Łódź. Autorka montażu filmów fabularnych („Ultima Thule”, „Republika Dzieci”, „The Glass House”), dokumentalnych („Ostatni rycerze prawej strony”), krótkometrażowych filmów fabularnych i dokumentalnych nagradzanych na licznych festiwalach w Polsce i na świecie („Alicja i Żabka”, „Synthol”, „Love Machines”). W swojej pracy zajmuje się także reklamą, zwiastunami oraz teledyskami. Montażystka teledysków m.in dla takich twórców jak: Natalia Szroeder, Krzysztof Zalewski, PRO8L3M, Miuosh, Lanberry, Ewa Farna, The Dumplings i wielu innych.

Tags: , ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń