MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

plakat kawiarnia w CSW konkurs

365 kaw w CSW / KONKURS

O kawiarni

PLAKAT otwarcie Cafe pARTer

Opublikowano: 1 października 2014 Views: 3092 Kawiarnia

Oficjalne otwarcie Cafe pARTer!

sobota, 11 października 2014

Oficjalne otwarcie „Cafe pARTer” w toruńskim CSW

12:00 – „Kawa – w czym jej siła i magia?”
Wykład poprowadzi Łukasz Jurkiewicz – pasjonat i dystrybutor kawy z firmy Fonte – podczas prezentacji usłyszymy podstawowe informacje na temat kawy, jej obróbki i sposobach parzenia. Łukasz zaprezentuje rzetelną wiedzę, ciekawostki, obali mity oraz opowie o nowych trendach ze świata kawowego. Wykład zakończy się małymi warsztatami parzenia kawy na „cafe-pARTer”owym ekspresie dla chętnych śmiałków! (Labsen)

16:00 – Wine Cassino!
Panowie z firmy G-Wine poprowadzą niezapomnianą zabawę imprezowo-edukacyjną, która rozwinie Wasze zmysły wzroku, węchu, smaku i intuicji! Podchodząc do specjalnie zaprojektowanych stołów zapoznacie się z wybranymi winami znanych krajów winiarskich, wytworzonych z powszechnie znanych szczepów winogron. Zabawa nie wymaga dużego doświadczenia ani wiedzy o winie od jej uczestników i stanowi unikalna rozrywkę!

20:00 Koncert improwizacyjny
Zagra „Astabilny” oraz goście (prosta muzyka gitarowa, teksty o ostrych kantach). Koncert będzie kontynuowany pod postacią otwartego JAM SESSION! (Labsen)

Przez cały dzień otwarcia, tzn. od godziny 12 w południe – wybrane kawy, herbaty, wina, piwa oraz mocniejsze alkohole będziemy Wam serwowali w promocyjnych cenach!

Cała impreza ma charakter otwarty – WSTĘP WOLNY!

Przybywajcie licznie by odkryć „Cafe pARTer”!

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń