MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Jerzy Kaczmarek

ARENA: wykład Jerzego Kaczmarka „Teoria rzeźby społecznej Josepha Beuysa...

Zdjęcie osób grających w gry planszowe

Graj w gry – Grajfer

plakat Gościnna pracownia mebla

Opublikowano: 7 kwietnia 2014 Views: 2017 Dla dorosłych, Labsen

Gościnna pracownia mebla

Labsen, 9-11 kwietnia 2014

Otwarte warsztaty projektowe studentów Pracowni Mebla Seryjnego ASP Gdańsku

W Labsenie czas na kolejne zmiany! W rok od wykonania badań podsumowujących opinie odwiedzających CSW gości, do akcji wkracza ekipa radosnych, pozytywnie nastawionych do świata i pełnych kreatywnych pomysłów studentów ASP w Gdańsku. W ciągu dwóch tygodni, zaprojektują oni i wykonają meble dla przestrzeni Labsen. Podczas warsztatów, które odbędą się najpierw na gdańskiej uczelni, a następne w toruńskiej galerii, z tektury i filcu powstaną obiekty, którymi będzie można wydzielić strefy dla małych i dużych, dla szukających relaksu lub zabawy. Pojawi się również nastrojowe oświetlenie, zaś dzieci znajdą strefę gier i zabaw.

Projekt realizowany jest we współpracy Wydziału Architektury i Wzornictwa ASP w Gdańsku z Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. Obiekty będą odpowiedzią na potrzeby mieszkańców Torunia, którzy w zeszłym roku w ramach projektu realizowanego przez CSW oraz Pracownię Zrównoważonego Rozwoju, określili swoje potrzeby i oczekiwania oraz podzielili się swoimi pomysłami na funkcjonowanie LabSenu.

Warsztaty mają charakter otwarty. Zapraszamy wszystkich chętnych do przyłączenia się w środę i czwartek (9-10 kwietnia). 

Tags: , , ,

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń