MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Najpierw zadbaj o treść! #4. Bez encyklopedii nie podchodź

Dzień na Plus / kwiecień

Opublikowano: 25 marca 2018 Views: 216 Kino Centrum, Strona główna, Wydarzenia

6. Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji – pokazy i konkurs w Kinie Centrum!

Kiedy: 8 kwietnia (niedziela)

Kino Centrum Sztuki Filmowej CSW zaprasza na pokazy filmów z 6. Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji i Konkurs Teraz dzieci mają głos! im. Leszka Gałysza.

Pokażemy 24 filmy animowane z lat 2016–2018 dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Jurorem konkursu jest publiczność, która poprzez specjalne karty do głosowania wybierze najlepsze filmy w obu kategoriach.
Niedziela, 8 kwietnia, godz. 12.00 i 14.00. Bilety w cenie 10 zł (osobno na programy dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym).

 

Godz. 12.00 – filmy dla do dzieci w wieku przedszkolnym (do 5. roku życia).

Część I – 37’ (4 filmy)

AGI BAGI: URODZINOWY POMNIK WODZA (2016, 11’), Waldemar Mordarski, Badi Badi WARSZAWA
MARZENIA MISIA WALENTEGO (2017, 11’), Aleksandra Chrapowicka
PAMIĘTNIK FLORKI III: PREZENT (2016, 11’), Janusz Martyn, ANIMA-POL ŁÓDŹ
PAN MALUŚKIEWICZ I WIELORYB (2017, 3’42”), Michał Rychławski, Strefa 57

Część II – 40’ (5 filmów)

PAN TOTI I RYCERZE (2016, 08’03”), Grzegorz Handzlik, ORANGE Studio Animacji BIELSKO-BIAŁA
PRZYTUL MNIE: TEN WYJĄTKOWY DZIEŃ (2017, 6’), Mateusz Jarmulski, Animoon WARSZAWA
RODZINA TREFLIKÓW II: SERCE ROBOTA (2017, 08’30”), Marek Skrobecki, Studio Trefl GDYNIA
WIERCIMISIE: GDZIE JEST BUBI? (2016, 11’), Marzena Nehrebecka, Badi Badi WARSZAWA
ŻUBR POMPIK: MESZKI (2017, 7’), Aleksandra „Alex” Vetter, EgoFilm WARSZAWA

 

Godz. 14.00 – filmy adresowane do dzieci w wieku wczesnoszkolnym (+6 lat)

Część I – 60’ (7 filmów)

BAŚNIE & BAJKI POLSKIE: KOPCIUCH (2017, 13’), Paweł Czarzasty, TvSFA POZNAŃ
PUŁAPKA NA MYSZ (2016, 4’20”), Alicja Kraft, PJATK WARSZAWA
KUBA I ŚRUBA: CZARNOKSIĘŻNIK (2016, 12’30”), Bronisław Zeman i Andrzej Orzechowski, SFR BIELSKO-BIAŁA
SPODNIE I ŻELAZKO (2018, 1’20”), Julia Orlik, PWSTviT ŁÓDŹ
MIŁEK Z CZARNEGO LASU (2017, 13’), Ewelina Stefańska, TvSFA POZNAŃ
BARDOU – DWA WILKI (2017, 3’), Anna Chrzanowska, UA POZNAŃ
BAŚNIE & BAJKI POLSKIE: MAŁPA W KĄPIELI (2017, 13’), Andrzej Gosieniecki, TvSFA POZNAŃ

Część II – 62’ (8 filmów)

BAŚNIE & BAJKI POLSKIE: O PSACH I KOTACH (2017, 13’), Joanna Jasińska-Koronkiewicz, TvSFA POZNAŃ
HITCHHIKERS (2018, 03’20”), Rafał Blecharz i Katarzyna Klas, Studio Pigeon WARSZAWA
KACPERIADA: WSPÓLNY FRONT (2016, 7’), Kamil Polak, Human Ark WARSZAWA
STRACH (2018, 1’45”), Olga Kłyszewicz, PWSTviT ŁÓDŹ
STRASZYDŁA RODZIME. WŚRÓD LASÓW, NA POLACH, NA WODACH, NA WIETRZE (2017, 8’43”), Kasia Zimnoch i Paweł Kleszczewski + dzieci / Animator Jutra – 10 Animator POZNAŃ
OSIEDLE (2018, 10’12”), Magdalena Bryll, Serafiński Studio WARSZAWA
POTWORNY DENTYSTA (2017, 03’23”), Ilona Rybak, PJATK WARSZAWA
BAŚNIE & BAJKI POLSKIE: O WĘŻOWEJ WDZIĘCZNOŚCI (2017, 13’), Robert Turło, TvSFA POZNAŃ

Więcej informacji na stronie http://www.polskaanimacja.pl/.

Tags: ,

/ Wydrukuj ten artykuł

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń