MENU

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

Przedpremierowy pokaz „Butterfly Kisses” i spotkanie z Rafałem Kapelińskim!

Debata z udziałem Krzysztofa Zanussiego

Opublikowano: 13 kwietnia 2017 Views: 351 Czytelnia, Książki, Strona główna

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Musiał wokół książki „Dobra relacja. Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny”

Kiedy: 27 kwietnia (czwartek), godz. 18.00

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Małgorzatą Musiał wokół książki Dobra relacja. Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny.

O książce:

„Najważniejsza jest relacja z dzieckiem” – słyszą zewsząd rodzice. Ale jak ją pielęgnować, kiedy rano trzeba szybko wyjść do szkoły albo kiedy rodzeństwo zaczyna kłótnie o zabawki? Jak zadbać o potrzeby całej rodziny, jeśli każdy ma inne oczekiwania, a doba tylko dwadzieścia cztery godziny?

Małgorzata Musiał, doświadczona pedagog i mama trójki dzieci, autorka popularnego bloga Dobra Relacja – Małgorzata Musiał, pokazuje pełne empatii dla potrzeb dzieci i dorosłych podejście do rodzicielstwa, które pomaga w nawiązaniu dobrych i trwałych relacji.
Czerpiąc z doświadczeń zdobytych podczas prowadzonych przez siebie warsztatów umiejętności rodzicielskich, autorka proponuje rozwiązania wychowawczych trudności skrojone na miarę potrzeb współczesnej rodziny. Dzieli się także z czytelnikami swoimi osobistymi doświadczeniami macierzyńskimi, pokazując, że:
– czasem nie da się zaspokoić wszystkich potrzeb dziecka,
– konsekwencja jest przereklamowana,
– dobra relacja owocuje na każdym etapie życia rodziny.
„Uczenie zasad bycia z innymi ludźmi, odróżnianie dobra od zła, zapewnienie bezpieczeństwa dziecku i jego otoczeniu, wyciąganie wniosków i ponoszenie konsekwencji swojego działania, poszanowanie przyjętych norm – jak to wszystko przekazać?”
Otwórz skrzynkę z narzędziami dla współczesnej rodziny i przekonaj się, jak wiele może ona zmienić w twoim życiu!
„Z bocianem” to nowa seria poradników dla rodziców wydawnictwa Mamania, w której ukazywać się będą wartościowe książki polskich autorów.

O autorce:

Małgorzata Musiał – pedagog z wykształcenia, żona i mama trójki dzieci z powołania. Na co dzień zajmuje się wspieraniem rodziców w ich rodzicielskich wyzwaniach, prowadząc warsztaty, szkolenia i indywidualne konsultacje. Wieloletnia realizatorka programu Szkoła dla Rodziców. Pracę z rodzicami zaczęła, współzakładając toruńskie stowarzyszenie Rodzina Inspiruje! organizujące eventy dla rodzin oraz szkolenia dotyczące wychowania dzieci. Jest również jednym z niewielu w Polsce mentorów grup SAFE, programu wspomagającego budowanie bezpiecznej więzi między rodzicami a dziećmi. Autorka bloga Dobra Relacja – Małgorzata Musiał.

Tags: ,

/ Wydrukuj ten artykuł

Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń